Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 éves múltamnne, h az én...

Egy lány :)! kérdése:

12 éves múltamnne, h az én nagy álmom, h színésznő legyek, de sokan mondják, h "szépségem" miatt inkább modellkednem kéne, legalábbis először Szerintetek melyiket, mikor, és hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
12 éves múltam és 181 cm vagyok kicsit korán nőttem meg de már megálltam. Szeretek magas lenni!!! Szép magas lányok ez előny!!! Légyszi írjatok magasságot is! köszi
2013. márc. 21. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen magassággal szerintem is inkább modellkedni kellene, vagy kosárlabdázni.:)
2013. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A 181cm az már túl magas, bocsi, de ahogy így elképzelem nem valami bizalomgerjesztő.
2013. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
kosarazom :) és a szüleim is magasak. anyukám 180 (nagyon szép nő :) apukám meg 189cm. szerintem egy szép magas színésznő is lehet sikeres és keresett de tény, h tenni kell egy próbát...
2013. márc. 21. 20:12
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem azért hogy elszomorítsalak de kicsit tedd félre az egódat. Szerintem elég durva hogy 181 cm vagy 12 évesen! Ez nem normális! Amúgy ugye tudod hogy még kb 20 éves korodig nőhetsz? Honnan veszed hogy megálltál? Mindenesetre nem irigyellek! Amúgy meg ki mondta hogy szép vagy? Anyuci? Neki az a dolga...
2013. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocsika de nemtom, h neked azokkal az orvosokkal kéne vitatkoznod akik azt mondták, h a növekedési zónám lezárult. De persze te csak tudod igaz? Am meg amíg nem láttál és nem tudod, h mennyi idősnek látszom és hány fiú mondta már, h szép vok addig fogd vissza a beszólásaidat! köszi
2013. márc. 21. 21:35
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Magyarként itt nem leszel keresett,sikeres,híres és jól fizetett színésznő.Max,ha kiköltözöl külföldre(főleg Észak-Amerika nagy városaiba).De ott meg eléggé nehéz befutni..Én azt javaslom,kezdj el modellkedni.Ha van benned valami különleges+tényleg modellnek való vagy,akkor egy éven belül már mész is külföldre.Ott azért elég könnyen világhírű lehetsz.Kiöregedésed után pedig lehetsz színésznő.Én így gondolom. :)
2013. márc. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
végre egy értelmes tanács! jó köszi :)
2013. márc. 22. 17:24
 8/12 anonim ***** válasza:
nem akarsz küldeni egy képet? mostmár kiváncsivá tettél hogy mennyire lehetsz szép :)
2013. márc. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Bocsi de anya nem engedi a képet...sry :/
2013. márc. 24. 10:23
 10/12 anonim ***** válasza:
181 cm 12 évesen.Azért nem gondolod hogy ez már egy kicsit fura.Feltéve ha igaz amit írtál.Viszont azt az egyet nem hiszem hogyha igaz amit írsz hogy leálltál volna a növekedéssel.Szerintem fordulj orvoshoz.
2013. ápr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!