Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elég kellemetlen szaga van a...

Elég kellemetlen szaga van a lábamnak miután leveszem a cipőt, mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Nem merem levenni a cipőmet mert félek hogy megérzik :S Valami ötlet? :S

Nyáron is ilyen a lábam, télen is, már sokfajta cipőt kipróbáltam, és kamillás hintőport használok mindennap.


2009. szept. 14. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Schol lábspray. Nekem csak ez vált be
2009. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és dm-ben lehet kapni sajátmárkas illatositott talpbetétet,ami szintén elég jó.sokszor már hiába sprayzed a lábad ha beleizzadtál kismilliószor a cipőbe. 8pár/1000forint.
2009. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Scholl lábszag ellené zselé vállt be. Azzal bekenem reggela lábam és egész nap nem izzad és kellemes az illata is. 1000FT kbe gy tubus de nagyon sokáig elég.
2009. szept. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
vegyél rendes cipot
2009. szept. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
némelyik cipőhöz adnak ilyen zacsiba bogyókat lábbűz ellen xD
2009. szept. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!