Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan szoktatok...

Lányok! Hogyan szoktatok szőrteleníteni ott lent?

Figyelt kérdés
eddig borotválni szoktam, de nem akarom hogy nagyon megerősödjön a szőr meg már másnap borostás lesz és az nem jó. de attól félek hogy már megerősödött annyira hogy nagyon fájjon legyantáztatni. ti mit ajánlotok?
2013. márc. 4. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
A borotválás nem erősíti a szőrt, ez csak tévhit. Sok választásod nincs, gyanta, epilátor vagy borotva. Az epilátor fáj legjobban, de a gyantától is folyt könnyem, taknyom egybe, szóval én maradok a borotvánál. 8 éve borotválom kb. minden héten egyszer, semmi gond vele. Nem erősödött egyáltalán. Egy kis borosta meg semmit nem számít.
2013. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xshorty ***** válasza:
látom, te sem figyeltél biológia órán. nem erősödik meg. nem is értem.. talán csak megszokod, hogy nincs ott semmi, és amikor vissza nő optikailag olyan, mint ha több, sűrűbb lenne. vagy valami ilyesmi lehet a magyarázata, annak aki ezt kitalálta.
2013. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 PANNIIIK<3 válasza:
hát fogdd meg szivem a borotvát és húúzd!!!:D ( ja és az se gáz hogyha vizes és tusfürdős;) de ez csak 1 tipp)
2013. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!