Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak sminkben vagyok szép?

Csak sminkben vagyok szép?

Figyelt kérdés

Utálok smink nélkül kilépni az utcára, mert vörös hajam van, fehér bőröm, és szeplőim. A szeplők télen általában teljesen eltűnnek, de mikor jön a nyár nagyon zavar.. Ha nincs sok szeplőm, akkor is csak sminkkel magamon érzem jól magam. Mindenki mondja, h anélkül is szép lennék, de nem bírom elhinni, pedig nem vagyok egy pattanásos, heges arcú csaj..

Csomószor gondolkoztam már azon, hogy elmegyek lefújatom magam : mint barnítás amit havi 1x kell talán alkalmazni, és befestetem a hajam teljesen másra. Aztán hátha úgy szebb lennék, vagy nem fújjognának le..

Másnak is van ennyire kevés önbizalma?



2013. márc. 4. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
az igazi vörös fehér bőrrel guszta, és izgató ... élvezd, hogy ilyen vagy
2013. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Küldesz privátban képet magadról?

Járj többet smink nélkül az utcára, vállad magad, te ilyen vagy. Próbáld elfeledni ezeket a gondolatokat. Foglald le az agyad, gondolkozz máson, de a szépséget felejtsd el. Mosolyogj, legyél bátor, senki sem fog megszólni mert csunya vagy. Ha valaki mégis, akkor az egy bunkó, ne foglalkozz vele. Én is smink nélkül járok az utcán, mondjuk engem meg is néznének sminkben, mert férfi vagyok. :D

2013. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem, hogy csak sminkben lennél szép. de ha magabiztosságot ad, sminkelj nyugodtan. (én is igy vagyok vele).


esetleg küldhetsz képet, és megmondom szép lennél-e szerintem smink nélül, vagy nem.

22L

2013. márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is csak sminkben érzem jól magam... mindig és mindenhol.

A szempilláim világosak és nem túl dúsak, kék a szemem, és ha ki van festve, nagyon sokat dob rajta.

Valamint a szemöldököm is nagyon világos, azt is át kell húznom egy kicsit.

A bőröm nem túl szép, bár pattanásaim nincsenek, de a pórusaim tágak, ezért vékony réteg alapozó+púder, és máris sokkal simábbnak és bársonyosabbnak tűnik! És én is sokkal jobban érzem magam így!

2013. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a bajod a vörös haj, fehér bőr, szeplőkkel, hiszen az gyönyörű... különleges, biztosan szép lehetsz.
2013. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó oké én fehér bőrű, barna hajú vagyok és semmilyen más szín nem áll jól, mert olyan iszonyúan szerencsés vagyok:D A barátomnak meg egy régi szerelme természetes vörös, fehér bőrű, kicsit szeplős, kékeszöld szemű. Másik szerelme is kék szemű, bár festett vörös. Szóval kicsit se vagyok irigy a vörösekre, ááá.. :DDD Örülj neki, különleges vagy:)
2013. márc. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok :) de amíg a sminkem nem mű és nem 3 réteg addig nem gáz nem? azért mindig törekszem, h természetes maradjon... vékony réteg alapozó + néha kis pirosító, és mivel nekem is nagyon világos a szempillám és szemöldököm ezért ha kifestem őket sokkal jobb, mint nélküle...
2013. márc. 5. 16:03
 8/9 ibanezb válasza:
Szerintem is szép a fehér bőr - vörös haj kombináció... persze ha nekem lenne, biztosan én is utálnám, a szeplőket is... valaki szépnek látja, valaki nem... ha úgy érzed jobban magad, sminkelj, de tényleg ne vidd túlzásba, már csak azért se, mert öregíti a bőrt, ráadásul - mivel neked fehér - a tiéd érzékenyebb is... :-( Pár hónapja fotóztam egy lányt, ő is szeplős volt, és nagyon örültem, hogy nem sminkelte ki magát, pont így lett teljesen természetes (és gyönyörű)... Ne fesd be semmiképp (szerintem), mert akkor el kell kezdened a festés a szemöldöködre is (hiszen gondolom, az is szőkés-vöröses)... ráadásul az is káros... látod, a kiírásod után mennyien megnéznének fotón :-))) ritkaság ám, próbálj meg megbékélni magaddal és aki mást gondol, nos őt elküldheted melegebb éghajlatra (és aki úgy nem fogad el, azzal ne is törődj)... :-)
2013. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kenjed magad. Mivel ezekbe a szerekbe nagyon sok vegyi anyag van, majd egy idő után észre fogod venni " áldásos " hatását. Hosszú idő után olyan rondák , ragyásak tudnak lenni a nők ezektől.
2013. nov. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!