Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik! A kis mellű nők tetszen...

Pasik! A kis mellű nők tetszenek jobban a képeken, vagy a nagymellűek?

Figyelt kérdés

most csak az alakot nézzétek, és a melleket


A, [link]


B, [link]


C, [link]


D, [link]


E, [link]


F, [link]


G, [link]


H, [link]


I, [link]


J, [link]



2013. márc. 4. 17:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
nagy
2013. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Már nem azért,de a nagymellű nőkről csupa jó képet raktál föl,míg a kicsikről előnytelenebbeket.Formás kis melleket nem találtál csak lógóakat?Akkor légy szíves tegyél föl lógó nagy melleket is és nézzük meg melyik a csúnyább a kis vagy a nagy lógó mell.
2013. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

nem direkt tettem fel ilyeneket, csak azon a szexshop.hu n pont ilyenek voltak


de sztem nem lógnak, elég szépek

teszek fel másikakat

2013. márc. 4. 18:12
 4/17 anonim ***** válasza:
40%
Nekem inkább a kövérebbek :D
2013. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


tudtátok hogy Monroe-nak is kicsi melle volt? és nem olyan szép :(


[link]

2013. márc. 4. 18:26
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
A kis vagy közepes és formás cicik:)
2013. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
én is megelékszem olyxan mellekkel magamon hogy olyan B s kosár és jó kerek mellek, azért természetesen kerek ne túl mű és túl szimmetrikus, persze azért asszimetrikus se legyen, csak amennyire normális, feszes, nem lógó, melltartó nélkül sem lógó, és normál méretű és színű mellbimbó udvarral, szal nem szeretem a parizer mellbimbót, sem al ogó mellett, se az aránytalanul hatalmas kebleket, sem a szilikont, sem a sötét busman ciciket, bár aki kövérke, és szült az nem tehet róla, meg hát genetika, senki nem tehet róla, de az buta aki a szép formás cicijeit főleg ha vékony az illető, elrondítja nagy természetellenes mű mellekre, az csúnyam ikor már tényleg nagyon keménynek, túl kereknek és esés nélkülinek néz ki
2013. márc. 4. 20:12
 8/17 anonim ***** válasza:
G-nek kvajó alakja van. Meg I-nek.
2013. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
az tök jó, mert nekem is kb olyan, vagyis én nem vagyok vele elégedett, igaz vékony vagyok viszonylag, meg kicsi a hasam, de sztem a derekam nem elég hosszú és karcsú, a melleim meg akkorák kb mint az I s csajnak kb a derekam meg popsim olyan mint a g nek akit előszőr linkeltél, meg a bőröm isi lyen fehéres, de azért nem hófehér, de én nem vagyok elégedett, nekem isk icsit izmosabbak a combjaim, szal combban husosabb vagyok kicsit meg erősebb a csontozatom
2013. márc. 4. 21:07
 10/17 anonim ***** válasza:
kicsik a legszexibbek, pl D, E képen lévő csajok jók.
2013. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!