Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljam meg elviselni...

Hogyan tanuljam meg elviselni hogy manapság minden nő giccses és mű a nagyvárosokban?

Figyelt kérdés

Főleg Pesten, de máshol is ritkán találni ilyet. Talán falvakban nem.

Nem csak a külsejük, az egész személyiségük és viselkedésük is egy színjáték. Mindenki csillivilli agyonmázolt optimista magamutogató, van amikor undorító dolgok is párosulnak mellé (drogok, káromkodás, igénytelen külső).


Vagy én vagyok a hülye, hogy szerintem érték, ha egy lány természetes, visszafogott és komoly?


Valahogy meg kellene szoknom, mert nagyon irritál.



2013. márc. 3. 13:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
De létezik, viszont pont a fent említettek miatt, nem találnak maguknak párt. Élő példa: saját magam, egyetemista, végzős mérnök, nem vagyok cicababás és nincs rajtam a legújabb divat szerinti divat, soha nem voltam még részeg és eddig egyetlen férfi volt az életemben
2013. márc. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

"Kivánom hogy talalj egy természtes nőt kérdező. Sajnos én is ezt látom ilyenek a nők ahogy írod többségre és szilikonmellük van meg mühaj müszempilla én sem értem ezt. Ne viseld el keress olyat aki természetesen is szép."


A kereséssel nem megyek sokra, mert nem találok ilyeneket. Igaz nem is járok kocsmázni diszkózni, de nem hiszem hogy az ilyen lányok pont oda járnának.


"De létezik, viszont pont a fent említettek miatt, nem találnak maguknak párt. Élő példa: saját magam, egyetemista, végzős mérnök, nem vagyok cicababás és nincs rajtam a legújabb divat szerinti divat, soha nem voltam még részeg és eddig egyetlen férfi volt az életemben"


Nem tudom milyen fenti okokra gondoltál. Viszont arra nem igazán tudok építeni, hogy egy lány magát hogy ítéli meg. Nem csak a cicababa és a legújabb divat nézhet ki igénytelenül. Persze ez ízlés kérdése, a legtöbb férfinak mindegy, csak lyuk legyen.

2013. márc. 3. 14:59
 13/20 anonim ***** válasza:
ne menj ki az utcára.
2013. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Fenti ok alatt azt értem, hogy pl. színjáték, külsejük. A férfiak rendszeresen az olyan nők társaságát keresik, míg az átlagos kinézetű lányok emiatt háttérbe szorulnak, és pl. emiatt nem lesz olyan önbizalmuk. A férfiak már nem értékelik, hogy ha egy lány természetes, visszafogott.

Igénytelen külső alatt mit értesz kérdező?

2013. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

"ne menj ki az utcára."


Neten is rengeteg ilyen lány van, akkor ne is menjek közösségi oldalakra se? Legjobb ha beköltözök egy sziklára épült kolostorba? Nem úgy képzelem el az életem.


"A férfiak rendszeresen az olyan nők társaságát keresik, míg az átlagos kinézetű lányok emiatt háttérbe szorulnak, és pl. emiatt nem lesz olyan önbizalmuk."


Addig jó, amíg nem válnak ezek a lányok is beképzeltté.


"A férfiak már nem értékelik, hogy ha egy lány természetes, visszafogott. "


Ez szerintem nem igaz, sok fiútól hallottam már, hogy neki pont nem a műnők jönnek be, de nincs más. Persze ez az ember ismereteitől, környezetétől is függ.


"Igénytelen külső alatt mit értesz kérdező?"


Mondjuk nem divatos, és nem is cica, de egy kis "szolid" smink meg "nőies" ruhák. Magyarul ugyanúgy kikentek és rongyosak, csak ők másképp ítélik meg magukat.

2013. márc. 3. 16:03
 16/20 anonim ***** válasza:

"Neten is rengeteg ilyen lány van, akkor ne is menjek közösségi oldalakra se? Legjobb ha beköltözök egy sziklára épült kolostorba? Nem úgy képzelem el az életem."


IGEN, legjobb lesz, ha beköltözöl. Ha idejössz rinyálni, nem lesz jobb, fogadd el, hogy vannak ilyen emberek. Megjegyzem, a természetes lányok többségében vannak, mint a műnők, műnőt talán kétszer láttam, pedig pesti vagyok. Bár nem tudom mit értesz műnő alatt; az embernek általában a voksán-fajta jut róla eszébe. Ha az igényes, netán festett haj, egy kis smink, egy szolid körömfestés, divatos öltözet (mondjuk normál méretű magassarkú cipő, mindenféle platform meg anyámb@szása nélkül) neked műt jelent, akkor akaszd fel magad.

Senki a büdös életben nem fogja hanyatt vágni magát miattad. Neten... b@szki, nem olyan oldalakat kell nézegetni, meg nem kell össze-vissza jelölgetni minden jöttmentet... Vagy ne nézz az adatlapjára.



"Valahogy meg kellene szoknom, mert nagyon irritál."


Nekünk meg az ilyen felfogású idiótákat kell megszokni, pedig kurv@'ra irritál.

2013. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Jó, ilyen butaságok összehordásával meg gyűlölködéssel nem tudlak komolyan venni. Te is a lyuk-lyuk fajta lehetsz.
2013. márc. 3. 16:53
 18/20 anonim ***** válasza:
ez nem gyűlölködés, butaság meg pláne nem. Sajnálom, ha fáj az igazság. S ki mondta, hogy "lyuk" vagyok? Ne csodálkozz, ha nem találsz magadnak értelmes nő, ha így beszélsz róluk. Bár ezen megnyilvánulásaid után *gyűlölködés on* meg sem érdemled.
2013. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Szavaidból süt a jóindulat.
2013. márc. 3. 17:21
 20/20 anonim ***** válasza:

háát, nem tudom te merre mászkálsz, hol nézelődsz, de én csak elvétve látok valóban műanyag nőket.

ne legyen már halálos bűn egy kis smink meg hajfestés. ugyanúgy ki tud nézni valaki természetesnek a fenti kettővel mint anélkül.


ha ennyire nem tetszenek a pesti nők, akkor menj falura csajozni vagy a bölcsészkarra.


miért általánosítasz egyébként? a világ minden táján vannak igényes és igénytelen nők. vagy inkább ízléssel rendelkezők és azt nélkülözők.


ha már itt tartunk, te mit tudsz nyújtani mind belsőleg mind külsőleg egy lánynak, ha már ilyen elvárásaid vannak? :)

2013. márc. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!