Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljam meg elviselni...

Hogyan tanuljam meg elviselni hogy manapság minden nő giccses és mű a nagyvárosokban?

Figyelt kérdés

Főleg Pesten, de máshol is ritkán találni ilyet. Talán falvakban nem.

Nem csak a külsejük, az egész személyiségük és viselkedésük is egy színjáték. Mindenki csillivilli agyonmázolt optimista magamutogató, van amikor undorító dolgok is párosulnak mellé (drogok, káromkodás, igénytelen külső).


Vagy én vagyok a hülye, hogy szerintem érték, ha egy lány természetes, visszafogott és komoly?


Valahogy meg kellene szoknom, mert nagyon irritál.



2013. márc. 3. 13:31
1 2
 1/20 anonim válasza:
78%

Ezt kikérem többek közt magamnak és még sok nőnek.

25/N, Bp.

2013. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
23%
Első, azért lásd be, hogy nagyon igaza van a kérdezőnek. A lányok -sajnos- nagyobb része olyan..
2013. márc. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
81%
Ezt belátom, de te is lásd be, hogy a "minden" is túlzás.
2013. márc. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Talán nem a "giccses nők" társaságát kellene keresni... Vagy a visszafogottaké már nem olyan menő, mi?
2013. márc. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Tudom, most jön a régi nóta, hogy itt mindenki pont kivételes meg az összes ismerőse, meg akiket lát az utcán, de nem is nőknek tettem fel a kérdést.


Inkább hasonló helyzetű férfi társaimnak, akik nem közönséges ízlésűek, hanem kicsit többet várnak egy nőtől.

2013. márc. 3. 13:45
 6/20 anonim ***** válasza:
ne szokd meg ... keress olyant aki nem ilyen (a feleségem nem adom!)
2013. márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Így van. Nem minden nő ilyen, hálaég. Viszont nagyon ritka rendes lányt találni ..
2013. márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Kérem a nőket, ne fárasszanak ilyenekkel, hogy a prosti külsejűt keresem, ezért tettem fel ezt a kérdést. Egy minimális logikát alkalmazzatok már.


De úgy látszik értelmes válasz még mindig nem érkezett, csak kötekedni tudtok.

2013. márc. 3. 14:01
 9/20 A kérdező kommentje:

Jaj ne, a moderátor a divatba tette a kérdést, el vagyok átkozva. :D

Jó mindegy ide se fog érdemi válasz érkezni.

2013. márc. 3. 14:03
 10/20 anonim válasza:
100%

Én a természetesség híve vagyok de elmondom engem is szoktak cikizni a nők ugy megjegyzik milyen jó alakom van de miért nem veszek fel tüsarkút meg minek nem teszem ki a mellem ha már van? Meg minek nem festem a hajam? Dicséretnek álcázva szoktak cikizni. De engem nem érdekel. Amugy a legtöbb ilynek meg pothaja van mert a sok festestol mar elvékonyodott a sajatja.

Kivánom hogy talalj egy természtes nőt kérdező. Sajnos én is ezt látom ilyenek a nők ahogy írod többségre és szilikonmellük van meg mühaj müszempilla én sem értem ezt. Ne viseld el keress olyat aki természetesen is szép.

2013. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!