Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem tudom elviselni hogy valaki mást is kell szeretnem önmagamon kívül?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és ezért nem merek most belemenni egy új kapcsolatba...félek nagyon.
2013. febr. 16. 23:53
 1/5 Pretty Ballerina ***** válasza:
Hát akkor ne menj.
2013. febr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen de szükségem van rá valamilyen szinten...
2013. febr. 16. 23:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne menj bele így, semmi értelme. Ha szeretnéd, akkor ilyesmi gondolatod tuti nem lenne, várj még, hogy kialakuljon benned iránta valami komolyabb érzelem, ha ez nem jön el, akkor hagyd ezt a kapcsolatot.
2013. febr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
HA szexelsz velem és közel lakunk egymáshoz, engem nem zavar mérhetetlen egoizmusod :D :D :D
2013. febr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mert még nem szerettél senkit igazán....................
2013. febr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!