Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetek allergiás a műkörömre?...

Lehetek allergiás a műkörömre? Sos

Figyelt kérdés

kétszer volt eddig csináltatott,zselés műkörmöm.és kétszer-háromszor magamnak felragasztott..egyiktől se volt semmi bajom.(de ezeknek már egy éve,azóta természetes a körmöm)

most szeretnék újra csináltatni,de mostanság van egy ilyen félelmem attól hogy allergiás vagyok dolgokra..(kaják,krémek,vagy bármi. pedig igazából semmi allergiárol nem tudok,soha semmitől nem volt bajom..lekopogom)

tehát ha volt már körmöm és semmi bajom nem volt tőle,ha most csináltatnék se lenne,nem?

neharagudjatok a buta kérdésért:D



2013. márc. 3. 08:06
 1/9 Andii1 ***** válasza:
nem lenne xd
2013. márc. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem lenne.

viszont keress fel egy jó pszichiátert.

2013. márc. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bármire lehetsz. de te....fú
2013. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

miért kell lehurrogni?:/

mindenkinek vannak félelmei,szorongásai. ettől még teljesen normális ember vagyok..feltettem egy kérdést..

2013. márc. 3. 18:46
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor én ufo vagyok. nincsenek félelmeim, szorongásaim :D és nem, amúgy nem mindenkinek vannak, pláne nem irracionálisak.
2013. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

akkor énis valami különleges lény vagyok,mert nekem vannak:D

de megcsináltatom a körmöt:)

2013. márc. 3. 19:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor megsúgom, hogy van olyan ember, aki allergiás a műköröm valamelyik összetevőjére. Persze ez irtózatosan ritka. Viszont ha már volt műkörmöd és nem volt semmi baj, akkor nyugodtan megcsináltathatod.
2013. márc. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem nem kell, hogy eláruld, valszeg jobban tudom, mint te. :D 8 éve vagyok körmös, és igen jól ismerem az összetevőket, és az allergiáját is. :D nem viccből írtam, amit írtam neki.
2013. márc. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
megvan már a köröm és semmibajom:D alaptalan félelem volt:)
2013. márc. 10. 08:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!