Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörömre körömlakkot majd...

Műkörömre körömlakkot majd zselét és végül fényzselét tenni lehet e, vagy problémák adódnának?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy már megépített műkörömre lehet e tenni körömlakkot majd rá zselét és végül fényzselét? Nem szeretnék géllakot sem speckó fényzselét venni ami körömlakkra való, az érdekelne hogy így meglehet e oldani!
2013. jan. 28. 21:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
lehetni lehet, de szét fog válni
2013. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem lesz jó úgy...
2013. jan. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

nem műxik a dolog. Mondjuk azt nem is értem, hogyha már meg van építve a köröm, és ráment a lakk, minek rá még egy réteg zselé a fényzselé alá?

speckó fényzselé nincs, ami körömlakkra való.

2013. jan. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 gabriell88 ***** válasza:
Hagyd ki a lakkozás után a még egy réteg zselét.Tehát műköröm, lakkozás és fényzselé...
2013. jan. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Teli lakk vagy csak minta?Mert nekem most így van:

alapréteg->csillámos réteg (zselébe kevertem egy kis csillámot)->minta lakkal (tényleg kis minta, a ferde mosolyvonal fehér lakkal kiemelve és annak mentén kis pöttyök)-> fedő zseléréteg -> sima színtelen körömlakk


Nem vált szét, nem repedezik.Másfél hete van fent.

Régen a körmösöm teli lakkozásra húzott egy réteg zselét na az megrepedezett.

2013. jan. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Az az utolsó írja, hogy kis lakkos minta, az okés, arra mehet fényzselé. Gond nélkül kibír több hetet. De arra sem kell másik építőzselé réteg.


És telibe (de még féligbe) lakkra soha nem teszünk fényzselét, mert megreped. A két anyag nem kompatibilis.

2013. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én is így csináltam meg most magamnak, sima díszitő körömlakkal csináltam rá mintákat rá a fényzselé semmmi baja nincs. Telibe szerettem volna körömlakkal de úgy látom ez nem fog menni..
2013. jan. 30. 14:17
 8/20 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen most a körmöm, magam készítettem. A következő töltésnél szerettem volna kipróbálni a lakkozást.

2013. jan. 30. 14:19
 9/20 anonim ***** válasza:
öööö.... ezzel én nem dicsekednék :( nem zavar, hogy baromi vastag???? nem mellesleg, rohadtul trapéz is?
2013. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát én pedig dicsekszem ;) és képzeld még dícsérik is.
2013. jan. 30. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!