Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörömre körömlakkot majd...

Műkörömre körömlakkot majd zselét és végül fényzselét tenni lehet e, vagy problémák adódnának?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy már megépített műkörömre lehet e tenni körömlakkot majd rá zselét és végül fényzselét? Nem szeretnék géllakot sem speckó fényzselét venni ami körömlakkra való, az érdekelne hogy így meglehet e oldani!
2013. jan. 28. 21:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Akkor akik dícsérik, még nem láttak szakszerűen, szépen elkészített körmöt. Neked sem ártana megnézni párat.
2013. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Egyértelmű hogy nem lesz olyan amilyet egy műkörmös csinál! 3. alkalommal csináltam így lett ilyen! Igenis tetszik és dícsérik, elmondanám még műkörmös is dícsérte és bíztat tanácsokkal. A stílusod meg alpári, mert normális kritikát nem tudsz megfogalmazni. Nyugodtan mond meg hogy nem tetszik de a stílusoddal vannak problémák. Gyakori kérdések a topic neve, ahol olyanok írnak akik segítséget kérnek, te segítséget nem tudtál nyújtani csak leszólni, többet ért volna a hozzászólásod ha elmondod hogyan lehetne szebb vagy mit lehetne javítani rajta. Hogy ezt Te felfogni nem tudod, az meg Téged minősít.
2013. jan. 30. 15:50
 13/20 anonim ***** válasza:
61%
Hát ezt még nagyon gyakorolni kell, én elsőre se csináltam ilyet... úgyhogy ne bízd el magad, mert ez elég gáz... egy körmös.
2013. jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A díszítés szép, maga a körömnek tényleg vannak problémái.Vastag, ferde. Gyakorlás-gyakorlás.

Mellesleg ilyen anyag felesleggel állítom egy 5g-os zselé max 3 alkalommal elég, míg megfelelő anyaghasználattal elégnek kel lennie 5-6 alkalomra.

Már csak ezért is érdemes odafigyelni.

Ezt tényleg jó tanács ként mondom, nem bántásból.


Én részleteztem az körmöm készülését.

Én igazából azért teszem a mintát az utolsó zseléréteg alá, mert így jócskán megspórolom a fényzselét ami pénzben nem kevés.

2013. jan. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsot! Figyelek rá máskor mindenképp!

A normális kritikát egyáltalán nem fogom fel bántónak, nagyon sokat lehet belőle tanulni és csak segítő szándéknak fogom fel!

2013. jan. 30. 19:12
 16/20 anonim ***** válasza:
14-esnek: ha nem reszeled meg az utolsó réteget, vajon milyen formája van a körömnek? Mert én már 8. éve vagyok a szakmában, de még a legprofibbaktól sem láttam, hogy felületreszelés nélkül végeztek volna egy körömmel.
2013. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Megreszelem az utolsó réteget, nem is értem hogy miből gondolod hogy nem?
2013. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ebből: "Én igazából azért teszem a mintát az utolsó zseléréteg alá, mert így jócskán megspórolom a fényzselét ami pénzben nem kevés."
2013. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

De nem értem hogy mi köze a reszelésnek a fényzseléhez?

Felviszem az alap réteget, azt mintázom és rá a "vastag" zselé réteg.A formán javítok reszeléssel, és fényzselé helyet (aminek funkciója igazból csak annyi hogy ne kopjon a minta és vissza adja a fényt, amit ugye elveszünk a reszeléssel,de javíts ki ha tévedek)színtelen körömlakkot használok, ami a fényt ugyan úgy vissza adja.


Tény hogy nem hibátlan a körmöm, kapásból a c-ív nincs meg szépen, de az köszönhető annak is hogy kissé híg a zselém és hiába teszek egy vastagabb csíkot a köröm közepére, azonnal elfolyik. :( Meg életemben 2 körmöt csináltam eddig azt is magamnak.


De ilyenek, ha érdekel:

[link]


[link]



Kérdező, ne haragudj az off-olásért. :o

2013. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 gabriell88 ***** válasza:

Utolsónak: A fényzselé tartósabb, mint a sima körömlakk.No meg persze fényesebb is.Bár láttam már olyat, hogy valaki úgy épített, hogy a c ív kialakítása után, reszelt, mintázott, majd egy vékony zseléréteggel fedte, bár csak egyetlen egyszer láttam és nekem sem így tanítják.

Néztem a körmeidet, első próbálkozásnak nem rossz én vastagabbat építettem először :)

Sokat kell gyakorolni az biztos..


Most már ilyeneket csinálok.Bár még csak most fogok vizsgázni, de egyre jobban látom a hibákat is, nem úgy , mint eddig. [link] [link] [link]

2013. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!