Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a testsúlyt a centihez...

Ha a testsúlyt a centihez mérjük, csak nálam nem passzol a kidobott eredmény?

Figyelt kérdés

Hello:))


Épp figyelgettem,hogy a legtöbb tini azt nézi,hogy súly-->centi.

Na de ez nálam nem is úgy van,és nem is úgy látszik. A centim,és a súlyom szerintem lenne rajtam

+17 kiló-->ami kinézetre esélytelen szerintem.

Vagyis legalább akin már van egy plusz 20-as az nem gyengén meglátszik,rajtam max van 6-7,de ha ebből levesszük azt,hogy lapos hasat nem is igen szeretnék inkább laposabbat akkor elmegy az 4-5-nek is...

Kb -17 kilóval szerintem vagy nem élnék, vagy mehetnék ilyen anorexiás divat felvonulásra,mert az még kinézetre is látszik rajtam,hogy rettentő sok lenne.

Majdnem 10 kilóval kellene többet leadnom,mint amennyit kb a testem engedne. Még úgy a 7 kiló lenne az, ami ha lemenne talán az 'oké,jó' kategóriába tartozna.

Viszont azt megfigyeltem magamon,hogy mikor estem egy hatalmasat,még akkor sem törött el a kezem,csak egy kiscsont repedt meg benne,más akinek rendes súlya van a mérleg szerint,a csontja is gyengébb,hamarabb eltörik/megsérül.

Akkor a csontozatom miatt dob rá ennyit a mérleg?

Eddig tökre elvoltam keseredve,de annyi önértékelésem van,hogy lássam,hogy 20 kiló azért 20 kiló,és annyi meg nincs rajtam.

+20 kilót már el sem lehet takarni,én pedig egy sima bőpólóval, eltudom tüntetni,hogy van hasam.


Van akinek ennyit 'csal' a mérleg?


2013. febr. 27. 09:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen mondjuk tényleg igaz.

Bár én hasra hízok,és ennek valahogy jobban örülök mintha csípőre híznék,mert csípőn nem igen lehet eltakarni sem ha széles,hason meg egy előnyös felső,illetve szerintem az sem baj ha látszik,lehet csak én vagyok így,de kívülállóként ha valakin van mit fogni nem mondanám rá,hogy undorító.

Rajtam max 6-7 kiló van, ha azt a 2 kilós zsír dolgot nézzük.Mivel kb a hasamon van így 1,5-2 szerintem

2013. febr. 28. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!