Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek az undorító ha...

Szerintetek az undorító ha egy lánynak kockás a hasa?

Figyelt kérdés
én infós osztályba járok és ott nem a legkigyurtabbak vannak általában (tisztelet a kivételnek nem akarok senkit megsérteni) de én már 6 éve járok több féle harc müvészet féleségre plusz 2 és fél éve önvédelmet is elkezdtem és ezalatt az évek alatt mindig folyamatosan megcsináltam kb 200-250 felülést és 35 mellső fekvő támaszt (nem azt a nagyon durván kockásat kell elképzelni de osztály társaim mindig nézik és nem tudom mit gondolnak)

2013. febr. 24. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát egy nő hasa inkább feszes legyen és ne kockás. Az már nem túl nőies.
2013. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem durván kockás, akkor nem gáz.

Fontos, hogy illik-e az egyéniségedhez.Például egy fiúsabb, deszkás lánynak még jól is áll.( [link]

De ha egy nőies plázacica vagy ( [link] az szerintem kicsit röhejes, furcsa. Bár ezt soha se szégyelld! Inkább izmos, mint hájas!

2013. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, mert a kockás has férfias!
2013. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Dehogy férfias, mi ez a heteronormativ baromság? Tudod, ki szabja meg, mi a nőies? A férfiak! Mert ők szerinted tényleg tudják, mitől meg hogyan érzi jól magát egy nő? Ha sokat sportolsz, úgyis erősödik a hasizmod, tök fölösleges ezen agyalni. Aki szerint nem nőies, az csak fél a mögötte lévő munkától, vagy az erős nőktől.

[link]

[link]

[link]

[link]

Az összes linkelt lány sportos, és látszik a hasizma, mégsem férfiasak, baromi jól néznek ki. Kérdező, ha neked tetszik, meg jól érzed magad vele, szeretsz sportolni, azt javaslom, nagy ívben tojj arra, ki mit mond a külsődre!

2013. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit a 4.válaszoló linkelt,azok még tetszenek,az izmosabb már nem,az már valóban férfiasn hatást keltene.De egyébként ne problémázz ezen sokat,ha szeretsz sportolni,akkor csináld,és egy kockás hasú nő még mindig jobb,mint egy elhízott.
2013. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát így elég tág fogalom az hogy kockás has. jó lenne egy kép, akár rólad, akár egy olyan kép amire a legjobban hasonlít a hasad. amúgy ha magabiztos vagy akkor biztos nem lesz hátrány a hasad(sőt még előny is)
2013. febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az az undorító ha egy embernek térdig lóg a bele.Puszi a kockás hasadra!:)
2013. júl. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!