Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is gusztustalan a...

Szerintetek is gusztustalan a zselézett haj?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem, kivéve ha mér tocsog a feje valakinek a zselében. De egy egészségesen fénylő beállított zselés férfihaj nagyon jóóó tud lenni :) barátomnak is olyan van.,
2009. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát van 1 fajta zslézett pasi hajtípus amitől herótom van... általában ilyen "menőcsávóknak" szokott lenni, ilyen kis tincsekre felállított vagy pedig hátranyalt haj... brrr.. meg azt sem szeretem, amikor pl 1 kg zselével akarják elfedni, h zsíros a hajuk.. DE amennyiben csak annyi van, amennyi épp a tökéletes eredmény eléréséhez szükséges, úgy semmi gondom vele, sőőőt...:)


22/l

2009. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
gusztustalan
2009. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az ízlés dolga hogy gusztustalan-e vagy sem szerintem egyértelmü ha valaki normálisan, ízlésesen csinálja meg a haját akkor nem gáz.
2010. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Eddig nem voltam a zselézés híve. Viszont most rászánom magamat, mert ha kicsit hosszabb már a hajam (kb 2 havonta járok fordrászhoz) akkor elöl nagyon lelapult. Úgy nézek ki mint egy pap. XD
2010. ápr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!