Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gusztustalan a vékony, kis...

Gusztustalan a vékony, kis mellű, push-upot hordó nő?

Figyelt kérdés
Szerintetek gusztustalan egy lány, ha viszonylag vékony, lapos a hasa és vékony a lába, de a melle is kicsi? Ha push-up melltartót hord, még undorítóbb lesz? (Igen, magamról beszélek... :S)
2011. febr. 5. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanilyen vagyok. Rájöttem, hogy tök mindegy hogy viselek-e melltartót. Mert mi van, ha az ágyban majd a barátom meglátja, hogy hoppá kicsik a melleim..Szóval a push up-os melltartók jók aki kicsi mellű, de ha te ebben éreznéd magad jól, akkor hord nyugodtan.
2011. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, egyébként nem gusztustalan, sok nő ezzel szokott csalni egy kicsikét:) Csak egy kicsit illuzió romboló, ha lekerül a ruha :D

Ha meg kicsik a melleid, nem tehetsz ellene semmit, elkell őket fogadnod.:S Nehezen, de muszáj. Mondjuk nem tudom hány éves vagy, de ha ilyen 15, akkor még biztos fog nőni.

2011. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Gusztustalan az, aki nem ápolja magát. A pushupot inkább erőltetettnek nevezném. Jobb a természetesség. A férfiak izlése széles skálán mozog.
2011. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
mi az hogy gusztustalan? annyierővel a kövér nagy termetű nőkre is lehetne azt mondani hog gusztustalan. De nem mondjuk!!
2011. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Én megveszek a nagyon vékony, kis mellű nőkért! Pushup sem kell! Ha mellé még harmincas szőke is, akkor meg is bolondulok...
2011. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én nem szeretem a pushup melltartós lányokat, félrevezetik az embert, megnő az önbizalmuk, azt hiszik h hű de nagy, amikor meg le kell venni figyelés van. de ha igy jol érzed magad... én se mondanám gusztustalannak, mert akkor bármire lehet mondani, ne akarj másmilyen lenni.
2011. febr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kicsi a mellem, vékony vagyok. Nem hordok push up-os melltartót, csak szivacsosat. Hidd el, ha egy pasival eljutsz az ágyig, nem a melled fogja érdekelni. Kár "átverni" őt és magadat is. Mindenki olyan, amilyen. Különben is, inkább kicsi legyen de formás, mint nagy és lógós. Tanuld meg elfogadni magad olyannak, amilyen vagy! Hívd fel a figyelmet az előnyös testrészeidre, tulajdonságaidra. Persze ha push up melltartó kell ahhoz, hogy legyen önbizalmad, akkor semmi akadálya.:)
2011. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

nem, a nagymellű push-up melltartós lányok a gázak. anélkül, hogy kidobnák, is látjuk, hogy nagy mellük van!

a push-up melltartót a kismellűeknek találták ki, sztem nem gáz, nekem is van!

2011. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
ugyanilyen alkatom van. én szeretem hordani,barátom tudja milyen alapból a mellem,de szereti nézni rajtam,ruhán keresztül. sokkal arányosabbnak mutatja a testalkatot.és ha már a barátom tudja milyen vagyok és ő a lényeg,akkor hadd irigykedjen más..:)
2011. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

165 centi vagyok nem kövér nem anorex állítólag jó az alakom nem nagy a mellem nem kicsi..:)

Én ennek örülök:)

De egyik barátnőm úgy van mint te!:S

De mi azt mondjuk neki hogy tök minegy, neki tetszen és kész!:)

2011. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!