Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gusztustalan a vékony, kis...

Gusztustalan a vékony, kis mellű, push-upot hordó nő?

Figyelt kérdés
Szerintetek gusztustalan egy lány, ha viszonylag vékony, lapos a hasa és vékony a lába, de a melle is kicsi? Ha push-up melltartót hord, még undorítóbb lesz? (Igen, magamról beszélek... :S)
2011. febr. 5. 12:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

Őszintén szólva nem gusztustalan. Nyugodtan hordhatod én is 14 éves koromtól szinte csak ilyet hordtam. Most lassan 26 évesen 90 C a méretem és még mindig hordom a push-upot. Teljesen meg vagyok elégedve a mérettel csak igazából azt utálnám, ha mondjuk hideg van és sima melltartó lenne rajtam akkor átlátszana. Szóval értitek... Egyet értek azzal a hozzászólóval is aki szerint az a gusztustalan ha valaki ápolatlan. Nyugodtan hord ha neked kényelmes és jól érzed magad benne.


Egy 26 éves anyuka

2011. febr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%

En vekony vagyok es kicsi a mellem. Hordok push-up melltartot is, es nem tartom gusztustalannak.

Es!

Nem csapok be senkit. :-)

Van ferjem, tisztaban van az adottsagaimmal, latott engem jo nagy mellekkel is, amikor a gyermekeinket vartam es az is tetszett neki, ugyanakkor meg a nagy cicihez akkor nagy popo is jart, igy inkabb a kis cici-kis popo valtozatra szavaz. :-D

Egyaltalan nem zavarja a push-up melltarto, sot, epp ellenkezoleg, vannak ruhak, amihez szinte elengedhetetlen, mert kicsi cicin egyszeruen nem allna jol az adott ruha.

En ettol jobban erzem magam, nekem igy tetszik, mellesleg a ferjemnek is tetszik.

Az mar engem teljes mertekben hidegen hagy, hogy vadidegen ferfiak igy azt gondolhatjak az utcan, hogy C kosaras cicim van, kozben meg csak A-s. Az eletben nem kell emiatt csalodniuk, ha rajtam mulik.


Persze par valasztos korszakban mas a helyzet.

Mondjuk elso nehany direkt randin felesleges push upot felvenni, mert az tenyleg csalas szagu es amennyiben nem csak platoi szerelemre keszulsz, akkor ugyis leleplezodsz es tenyleg csalodas lesz a pasi reszerol. Bar ez sem biztos.

Ugyanakkor meg ha elmentek egyutt szorakozni, vagy csak siman szinglikent mesz valahova (ahol esetleg megismersz valakit), akkor siman hordhatsz push-up melltartot, ha ugy jobban mutat rajtad az adott ruha.

Ha esetleg egy ejszakas kapcsolatba bonyolodsz, akkor ugysem a cicid nagysaga lesz a kozeppontban.

2011. febr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyet értek az utolsó hozzászólóval. A férjünket nem csapjuk be ezzel, másra meg nem tartozik, hogy valójában mekkora. Aki szeret nem azért szeret mert kicsi vagy nagy a mellem.


A 26 éves anyuka

2011. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!