Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről, vagy...

Mi a véleményetek erről, vagy mit vehetnék fel?

Figyelt kérdés

Az osztály csoportosan lép fel, és én nem öltözök be semminek! Mit vehetnék fel? (nem szeretnék beöltözni) Gáz lenne ha teljesen hétköznapi ruhában mének el? És esetleg egy kicsit erősebb (magamhoz képeset, mert hétköznapokra csak korrektort teszek és kész) smink mondjuk egy tusvonal, erősebb rúzzsal. (egyébként hétköznapokon legtöbbször, farmert , blúzt, és blézert viselek , és ezt gondoltam mostanra is)


Szóval nektek erről mi a véleményetek ? (Vagy a sminkel tudnék variálni egy kicsit , ha tudtok linkelhetnétek valami farsangi sminket az jó lenne , de azért ne legyen bonyolult.)


14/L



2013. febr. 21. 22:07
 1/3 A kérdező kommentje:
És esetleg ha tudnátok mondhatnátok haj ötleteket is ! Előre is köszönöm! :)
2013. febr. 21. 22:18
 2/3 anonim válasza:
Szerintem vegyél fel kicsit elegánsabb ruhát, amit pl. buliba vennél fel!:)
2013. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Csak az a baj hogy túlöltözni sem szeretnék ,szentném megtalálni az arany közép utat csak hát...
2013. febr. 23. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!