Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 11 évesen festheti egy gyerek...

11 évesen festheti egy gyerek rendszeresen a körmét?

Figyelt kérdés
nyilván lennének festettlen körmös napok is de nagyon szeretné festeni ;)

2013. febr. 20. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
persze,nem lesz tőle semmi baja. de iskolába inkább csak visszafogottabb színekkel.
2013. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
hová jut a világ ...
2013. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

*festetlen.

szerintem max átlátszóval fesd és lehetőleg csak hétvégére. suliba még azért korai lenne.

2013. febr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
szerintem, halványabb színekkel nincs gond, akkor lenne szerintem, ha fekete vagy pink körömmel járkálna
2013. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj most ezen nem tudom miért vannak sokan kiakadva. Ez hozzá tartozik egy lány fejlődéséhez, ugyanúgy mint amikor az anyukája ruháival vagy sminkkészletével játszik. Szerintem semmi probléma azzal, ha kifesti egy kislány a körmét. Ettől még nem lesz belőle sztriptíztáncos vagy buta plázacica. És különben sem normális dolog az embert a megjelenése alapján megítélni. Aki ezt valami bűnös és helytelen dolognak tartja, gondolkozzon el egy kicsit és szégyellje el magát.
2013. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon kedvesek vagytok,főleg az utolsó még várok egy pár választ.
2013. febr. 28. 20:12
 7/7 anonim ***** válasza:
"Hová fajult a világ, brühühü", napjainkban is hajlamosak vagyunk úgy beszélni egy-egy szépítkezési módszerről, mintha minimum emberöléssel érnének fel. Nem kell ennyire elhűlni, nem egy végleges és/vagy kártékony dologról van szó. Szerintem nyugodtan lakkozza, úgysem fog élete végéig tartani ez a szakasza.
2013. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!