Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lenne pár kérdésem tőletek....

Lenne pár kérdésem tőletek. (: Először is nagy orrom van és egyszerűen nem birom elviselni. Jó alakom van de az arcom nem valami szép szerintetek csúnya egy lányba ha nagy az orra? 14 éves vagyok és annyira szégyellem.

Figyelt kérdés
Valami tanács?:'=(

2013. febr. 18. 18:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"mindenki tökéletes körülöttem csak én nem"


nehogy azt hidd, senki sem tökéletes. mindenkinek van valami ebben a korban, amit utál magán, ne ezen pörögj, mert tényleg a görcsölés lesz az, amitől rosszkedvű leszel, meg feszült, semmi értelme

2013. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
rendben.... (:
2013. márc. 2. 19:10
 23/24 anonim ***** válasza:
Meg aztán arra is gondol, bármilyen csinos vagy , akkor se kaphatsz meg minden srácot. Hova lenne a világ? Egy lény már akkor szép, ha mosolyog. Persze rendben legyenek a fogai, tiszta a keze, körmei, ne legyen nagyon buta, mosson nyakat, legyen jókedvű.
2013. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kicsit hamis lehet az önképed. Ha már tetszettél más fiúknak, akkor nem vagy csúnya. Csak Te ládod magad annak. Nekem is vaan egy munkatársnőm. Egész nap azon siránkozik milyen kövér, pedig gyönyörű teste van. Ki érti ezt? Nem vagy csúnya! Mert ha az lennél mindenki gúnyolna, és nem volnának barátaid. És így van?
2013. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!