Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lenne pár kérdésem tőletek....

Lenne pár kérdésem tőletek. (: Először is nagy orrom van és egyszerűen nem birom elviselni. Jó alakom van de az arcom nem valami szép szerintetek csúnya egy lányba ha nagy az orra? 14 éves vagyok és annyira szégyellem.

Figyelt kérdés
Valami tanács?:'=(

2013. febr. 18. 18:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy orrom van, tényleg nagy! 2-3 éve iszonyatosan szenvedtem tőle. Addig észre sem vettem, amíg 4 éve az egyik barátom azt nem mondta, hogy de nagy orrom van. Akkor én nem láttam olyan giga nagynak, viszont azóta nőtt és nagyon sokáig magamra sem bírtam nézni. Azóta próbálom elfogadni és nem törődni vele, de alig várom, hogy megcsináltathassam :D


19/L

2013. febr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Háát igen igy vagyok vele én is ://
2013. febr. 19. 16:45
 13/24 anonim ***** válasza:

nem az orrod miatt nem jön veled össze, hanem mert érzi rajtad a görcsölést, hogy nincs önbizalmad


nekem is mondták egyszer, hogy nagy az orrom, pont olyan, aki nagyon tetszett, mégis járt velem :D

2013. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Jóó de annyira rossz hogy csúnyának látom magam... én már most megakarom műtetni... 14 vagyok de nem birom..
2013. febr. 19. 16:49
 15/24 anonim ***** válasza:

nekem is van egy osztálytársam, akinek tökre jó alakja van, meg minden, de nagy az orra, de észre se vették neki, és kb. mindegyik fiú körülötte legyeskedik....

Úgyhogy fogadd úgy el magad, ahogy vagy, ne akarj olyannak kinézni, mint amilyenek a plasztikázott p.csák, de tényleg! Ha meg egy fiú az orrod miatt nem járna veled, akkor nem is tetszettél neki....

2013. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
de engem annyira zavar hogy mindenki tökéletes körülöttem csak én nem..
2013. febr. 19. 17:35
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Ez van szivás! (egy szép lány:))
2013. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 fanni9807 válasza:
nekem is nagy az orrom és én is utálom.xd bár körülöttem mindenki azt mondja hogy kicsi az orrom de ez nem igaz.14 éves vagyok, és mióta megláttam magam a tükörben utálom az orrom úgy hogy nem vagy egyedül :)
2013. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
jóó tudom nem vagyok egyedül (: de azért elég rossz hogy csunányak látom magam..
2013. febr. 26. 13:04
 20/24 anonim ***** válasza:
Ne türelmetlenkedjél. 14 éves vagy, még változhat az arcod. Addig meg fogadd el, amid van. Ráadásul lehetne görba, kampos, turcsi, stb formájú. De a tied normális. És ez sem tetszik...
2013. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!