Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lenne pár kérdésem tőletek....

Lenne pár kérdésem tőletek. (: Először is nagy orrom van és egyszerűen nem birom elviselni. Jó alakom van de az arcom nem valami szép szerintetek csúnya egy lányba ha nagy az orra? 14 éves vagyok és annyira szégyellem.

Figyelt kérdés
Valami tanács?:'=(

2013. febr. 18. 18:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

miért lenne csúnya? lehet, hogy csak te látod nagynak.

én is nagynak láttam, mert az is, de érdekes módon, ez sosem akadályozott meg, hogy tetszek a pasiknak.

már elfogadtam ,és megbékéltem vele

más pozitív dolgokat próbálok kiemelni, és lám-lám, sokaknak fel se tűnik :)

2013. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet hogy legyen fogalmunk igy nem lehet megállapítani.
2013. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
ha nagyon zavar, később meg tudod műttetni..tudom milyen érzés ez én is évekig így voltam vele de tavaly megműttettem és azóta sokkal jobban érzem magam :) de csak akkor érdemes megműttetni ha tényleg nagy mert nem valami kellemes műtét..
2013. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
sajnos csunya, imadom a szep, vekony,
2013. febr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
pisze orru csajokat.
2013. febr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
mindenki azt mondja hogy nem is nagy az orrom de én hatalmasnak látom jó elég sok fiúnak tetszettem de mostanában szinte senki nem néz rám. van egy lány az osztályba aki annyira szép meg jo az alakja és annyira irigyelem ://
2013. febr. 19. 13:02
 7/24 anonim ***** válasza:

tedd fel az orrod képét!


ja, és ne az agyon plasztikázott amerikai kis disney ribikhez hasonlítsd a szépségideált

2013. febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
jó-jó tudoom tudom most nem tudom felrakni mert mamámnál vagyok és nincsen kép de amint tudok felrakok eggyet (: de egyszerűen nem birom elviselni . gondoltam rá h műtét lesz nagykoromba...
2013. febr. 19. 13:07
 9/24 anonim ***** válasza:

klasszikus tizenéves hisztérikus ön-nem-tetszés. mindenki átesik ezen.

sajnos a mai világ csak ráerősít azzal, hogy bemeséli a gyerekeknek, hogy csak a tökéletes a jó, mindenki más hulladék, és sose lesz sikeres és nem talál párt

marhaság

az egyéniség mindig vonzóbb hosszú távon, az igényesebb emberek számára, mint bégetni a sorban a tucatpics.kkal

2013. febr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
remélem igazad van (: de akkor mért van az h ha tetszik egy fiú akkor ő nem akar velem összejönni.
2013. febr. 19. 13:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!