Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most ő tényleg olyan szép lenne?

Most ő tényleg olyan szép lenne?

Figyelt kérdés

Meg vagyok lepve. Most töltötte fel a csaj a képet pár perce, egyből ment az ötezer lájk meg a nyalizó, bájolgó kommentek, hogy gyönyörű vagy meg úr isten de szép. Jó, persze megértem én, hogy a barátnők ilyeneket irkálnak egymásnak nonstop, de olyanok is kommenteltek most alá, akik amúgy neki nem szoktak. Meg vagyok döbbenve. Ennyire nincs szeme az embereknek, vagy ha nem erről van szó, akkor minek kell olyannak nyalni, akivel nem ápol közeli kapcsolatot az illető? Mert lehet, velem van a baj, de én egyáltalán nem látom szépnek, sőt. Érthetetlen számomra a dolog.

[link]


2013. febr. 17. 20:06
1 2 3
 21/30 hawkbill ***** válasza:
97%

nos lehet, hogy a képen szereplő lány a külalakja mellett kedves segítőkész, vicces, jó és figyelmes társaság, aminek köszönhetően sokan szeretnének neki örömet szerezni egy dícsérettel.

ezzel ellentétben te elég bunkó módon irigyled valakitől mások szeretetét, de mivel érzed, hogy ez gáz, idejössz névtelenül más névtelen emberektől megerősítésért kuncsorogni. ha az életed többi területén is ilyen vagy nem is csodálom, hogy a kutya nem ír a képeid alá...

2013. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Jó, de a szépség és kedvesség/viccesség/stb nem ugyanaz.
2013. febr. 17. 21:30
 23/30 anonim ***** válasza:

Nem szép.

Én komolyan nem tudom kik azok akik az említett dolgokat írták alá...

2013. febr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Írták a barátai is, de olyanok is, akikkel tudomásom szerint nincs is beszélőviszonyban.
2013. febr. 17. 21:35
 25/30 anonim ***** válasza:

szánalom^3


Mit fáj neked az, hogy tetszik másoknak? Vagy hogy hazudnak neki?

Minek nézed? Minek van az ismerőseid között?

Ha ennyire nem szereted töröljed kifele.

Mit kell féltékenykedni!?

2013. febr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szép és amugy ez általános jelenség nekem is átlagos meg csunya ismeröseim 1oszer több lájkot kapnak mint a szebbek
2013. febr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép lány. Ritka bájos az arca olyan kis aranyos nagy a melle dögös és az aranyos keveredik nagyon tetszik. Édes a mosolya is mi nem szép rajta nem értem??
2013. febr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Szép, de nem jobban, mint az átlag. Az, hogy kinek mennyien lájkolják a facebookon a képét, nem arról szól, hogy mennyire jó a kép vagy sem. Hanem ki mennyire népszerű, mennyit lájkolgat, mert ugye ha valaki képeit rendszeresen kedveli, az most az Ő képét is kedvelni fogja. Ez erről szól, ki mennyire használja a facebookot, mennyit chatel, posztol, meg ilyenek.

Van egy nagyon szép model csaj az ismerősi körömben, így a facebookon is, a profi képeit néhányan lájkolják. Ez nem azért van, mert nem szép, hanem mert nem érdekli, úgymond nem teper azért, hogy hány kis lájkocska van a képe alatt.

Engem sem érdekel, nem az a lényeg számomra, hogy hány ismeretlen nyom egy pozitív visszajelzést a képemre. Attól nem leszek se szebb, se jobb.

2013. febr. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
nincs jobb dolgod? van akinek tetszik, van aki biztos csak nyal neki. le van sz*rva. semmit nem jelentenek azok a krva lájkok!
2013. febr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 QueenRavenna ***** válasza:
Szép lány, biztos szebb és kedvesebb nálad, te kis undok béka!
2013. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!