Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most ő tényleg olyan szép lenne?

Most ő tényleg olyan szép lenne?

Figyelt kérdés

Meg vagyok lepve. Most töltötte fel a csaj a képet pár perce, egyből ment az ötezer lájk meg a nyalizó, bájolgó kommentek, hogy gyönyörű vagy meg úr isten de szép. Jó, persze megértem én, hogy a barátnők ilyeneket irkálnak egymásnak nonstop, de olyanok is kommenteltek most alá, akik amúgy neki nem szoktak. Meg vagyok döbbenve. Ennyire nincs szeme az embereknek, vagy ha nem erről van szó, akkor minek kell olyannak nyalni, akivel nem ápol közeli kapcsolatot az illető? Mert lehet, velem van a baj, de én egyáltalán nem látom szépnek, sőt. Érthetetlen számomra a dolog.

[link]


2013. febr. 17. 20:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Itt b@szásról van szó, nem szerelemről és egyebekről..
2013. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem csúnya.

Mondjuk akkor sem írnék neki egy darab nyalis kommentet sem, ha 10x szebb lenne, mint most. De ennek több oka is van.

2013. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Á, itt még b@szásra sincs lehetősége a kis nyomiknak, hiába reménykednek, 1 éve van pasija. Bár lehet, hogy félrekúr, nem tudom.
2013. febr. 17. 20:09
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért írják,mert szebb ezen a képen mint a valóságban vagy a többi képen... amúgy a haja tényleg szép.
2013. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Szerintem szép és aranyos :) Az hogy ennyi pozitív véleményt kap valószínűleg a népszerűsége miatt van. Én nem vagyok népszerű, de ha feltöltenék egy olyan képet magamról amin tényleg extragyöynörű vagyok se kapnék ennyi likeot.
2013. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Élőben is így néz ki, szóval semmi extra se a képen, se élőben, tényleg. Nem vágom, és idegesít.
2013. febr. 17. 20:11
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
azthittem valami ribanc képét fogod linkelni. de szerintem semmi baj nincs a csajjal. szép-szép, aranyos. hát, had irják a kommenteket. miért baj neked?
2013. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Jó, nem rusnya, de " jaj, de szép vagy!" meg "úr isten, gyönyörű", "gyönyör vagy, xy" ?? ez már túlzás azért.
2013. febr. 17. 20:32
 9/30 anonim ***** válasza:
akkor mássz le a facebookjáról, ha idegesit, mi ezen olyan érthetetlen?
2013. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Az az érthetetlen, hogy nem is szép, mégis mi megy... Már rég leszálltam.
2013. febr. 17. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!