Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szép?

Hogyan lehetnék szép?

Figyelt kérdés
Milyen szépség ápolási praktikáitok vannak, h mindig a topon legyetek?

2013. febr. 13. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
mindenki szép a maga nevében :) nos,én mindig tiszta ruhában vagyok,normálisan megfürdök és a hajamat is ápolom.Én egy kis szájfényt szoktam magamra tenni. Ritkán szempilla spirált is.A bőrömön nem igazán van pattanás mert sokszor megmosom az arcom. Álltalában szoknyában járok és egy pólóban amin boleró van.Én így érzem jól magam, nem érdekel, hogy mások szépnek gondolnak e vagy sem :) bár az osztálytársaim meg ismerőseink szerint szép vagyok. :)
2013. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a szépség relatív,engem is szépnek mondanak pedig inkább lazább cuccokban járok(rocker vagyok),de rengeteg házi praktikát használok haj és bőrápolásra
2013. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!

Milyen praktikákat?

2013. febr. 13. 19:24
 4/7 anonim ***** válasza:
mire szeretnél?hajra vagy bőrre?
2013. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mind 2-re ha lehetne, köszönöm
2013. febr. 13. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű élesztős hajpakolás

Egy evőkanálnyi élesztőt keverjünk el egy kicsi vízzel. Vigyük fel a hajra, majd 15 perc múlva alaposan öblítsük le. A haj könnyen fésülhető lesz tőle.

Ecettel a zsíros haj ellen: a zsíros haj legjobb ellenszere az ecetes öblítés. Hajmosás után egy liter, langyos öblítővízbe öntsünk fél deci ecetet, ezzel öblítsük le a hajunkat.

Citromlé, ecet: főként festett hajnál ajánlott, a sprőddé vált haj visszanyeri eredeti szépségét. Világos haj esetén citromlevet, sötét haj esetén almaecetet használjunk.

Kevés citromlé és élesztő összekeverve szép bőr eredményez.

Sima zselatinfix összekeverve egy kevés tejjel egy picit felmelegítve leszedi az elhalt hámsejteket és a mitesszerek egy részét(csak kend az arcodra kb 10perc múlva húzd le,de vigyázz mert fájhat)

Hetente 1-2x egyél egy csipet élesztőt,jót tesz a körömnek,a bőrnek és a hajnak is.

Az élesztő sose legyen por alapú:)

2013. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. febr. 13. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!