Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy 14...

Mit gondoltok arról, hogy 14 évesen nem hordok melltartót? Szerintetek is "gáz"?

Figyelt kérdés
Még olyan sport topot is csak hébe-hóba, de minek ennyi idõsen. Olyan kényelmetlen! Csak tesire veszek fel.

2013. febr. 13. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mekkora a melled.

Nekem 14 évesen már 85/D-s volt, elég gáz lett volna, ha nem veszek fel melltartót.

2013. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha már elkezdett nőni a melled, akkor nem ártana, de ha valóban kényelmetlenül érzed magad benne akkor még várj vele. De egyszer úgy is el kell kezdened hordani.
2013. febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elég lapos vagyok szerintem. Oldalról kb. 4-5 centit áll ki. Elkezdtem hordani nem arról van szó. Csak éppen akkor veszem föl amikor muszáj..például most is van rajtam, mert mindjárt megyek ballagási ruhapróbára.
2013. febr. 13. 14:36
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
A pici cici is tud lógni :) Az a gusztustalan...
2013. febr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Hát ekkora mellre semmi értelme melltartót venni. Nekem sincs nagyobb, de én felnőtt vagyok. Én sem hordok melltartót, mert ugyan minek ha nincs is mit tartani benne...
2013. febr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs nagy melled, akkor felesleges a melltartó.
2013. febr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy az osztályban boldog-boldogtalan hord akinek nincs semmilye (tényleg!) az is. Meg már szinte mindenki push-upot hord. Nálam egy évvel nagyobb kislányok tolják föl a nyakukig a mellüket amibõl 10% az igaz a többi meg zokni+push up. Aztán posztolgatják a képeiket mindenhol és még õk vannak felháborodva, hogy mindenki rájuk ír. Ebbõl meg nem kérek!
2013. febr. 13. 15:29
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Írtad, hogy még nincs nagy melled, így nem kell szerintem sem. Olyan ruhákhoz vegyél csak fel, ahol a mellbimbó átüt. Nekem a mai napig baromi kényelmetlen, és utálom :) Amint hazaérek, már hámozom is le magamról. Amúgy meg azt nem értem, hogy minek minden boldog-boldogtalan embernek a push up melltartó. Na az 1000m-ről látszik. Akkor hord, ha akarod!

24/l

2013. febr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Oké, hogy nem hordasz (én is csak kevéssel a 15. szülinapom előtt kezdtem el), de ne szóld le azt, aki -bár nem igazán lenne rá szüksége- hord. Szörnyen zavaró tud lenni az a kevés is. Lehet, hogy számodra nem az, de attól még lehet, hogy valaki abban érzi jól magát.
2013. febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
(Persze azért "alig-mellre" push-up és a zokni túlzás szerintem is(Ennél a mellméretnél gyakorlatilag ugyanaz a kettő))
2013. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!