Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szépek a vörös...

Szerintetek szépek a vörös hajú szeplős nők?

Figyelt kérdés
Röviden: Céges bulink volt,így a párom is megismerhette a munkatársaim,otthon beszélgettünk róluk ki milyen stb...és a párom szerint az egyik munkatársnőm (aki természetes vörös hajú és totál szeplős)szép.Hát meglepődtem,annyi ténylegesen szép nő volt ott és erre a pulykatojásra" mondja,hogy szép....Kicsit össze is vitáztunk ezen.
2013. febr. 8. 17:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%
8!Én vörös hajú vagyok és szeplős.Akkor most akasszam fel magam vagy mi?Érdekesmód sosem nevezett még senki pulykatojásnak,és érdekesmód mindig is vonzottam a pasikat mint a mágnes.Persze ez nem azt jelenti hogy mindenkinek tetszek.És felnőtt érett férfi amúgysem a hajszín alapján dönt.Kérdező te pedig ne akadj ki azért mert párod szerint szép,csupán egy férfi máshogy néz egy nőre mint egy nő,teljesen máshogy látja és nincs ezzel baj.
2013. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A vörös haj nem tetszik, a szeplőket viszont szeretem. Mondjuk csak ha csak az orron meg az arcon vannak, mikor már az egész feje és teste olyan egy nőnek az annyira nem tetszik.
2013. febr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
10-es, igazad van, az a nő már nem pulykatojás, hanem olyan, mint aki ventilátorba nézett, valami borzalom. Azért kevés az a nő, aki ilyen adottságok mellett Miss Universe-nek néz ki, a kérdező munkatársa is gondolom a rosszabbik fajtából van.
2013. febr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ez személyfüggő,lehet ebben a kategóriában is nagyon szép egy nő,barátnőm is született vörös,de az emberek 90%-nem mondaná meg róla,hogy eredeti...ugyan is ő barnul nyáron,igaz szeplői is vannak,a szempilláit feketére festeti és sminktetovált a szája-gyönyörű.30-feletti már de feszesebb a teste mint a 20-as korosztálynak.Régen én is utáltam,míg meg nem ismertem és nem lettünk barátnők,ugyan is kedves,humoros,vagány csaj és különleges.A szépség tág fogalom és megfoghatatlan.
2013. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan gyerekes viselkedés egyébként.Vannak ronda nők is fekete,szőke,barna hajjal.Nem hajszíntől függ.Ha meg ezen vitázol el kéne gondolkodni ki a pulykatojás,végül is a párod felnőtt ember el tudja dönteni mi számára a szép és mi nem az.Ne akard ráerőltetni a te véleményedet.
2013. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én szeplős festett vörös (tűzpiros) hajú vagyok, nincs extra jó testem, az arcom önmagában sem szép mert sok a bőrhibám, mégis bomlanak utánam a férfiak, imádják a hajamat, szerintük nekem vörösnek kellett volna születnem.

Remélem nem ez a heted legnagyobb problémája, hogy nem egyezik nők terén az ízlésetek a pároddal.

2013. febr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen szépek. Te pedig irigy vagy!
2013. nov. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
na 8-as ha ezt mondod akkor én kíváncsi vagyok h te hogy nézel ki.. küldj magadról priviben egy képet
2014. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ja szépek! Sokkal jobbak, mint a fekete boszorkák!


Kérdező! Szakítottatok már? Sikerült a párodnak meghódítania a kis vöröst?

2014. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 rolika98 válasza:
Azért nem Pulyka tojásozni kénne mert neked nem tetszik. És még barátnője vann pff. Ki vagy te dikkk.?
2016. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!