Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért vonzódom ennyire a vörös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért vonzódom ennyire a vörös hajú szeplős fiúkhoz? Lehet ennek valami genetikai oka?

Figyelt kérdés
Sosem értettem mért van valakinek "ideálja", például aki a szőkéket szereti nem tudna együtt lenni egy barna lánnyal? Aztán egy ideje már csak a vörös hajú fiúkra bukok, más típusú fiúkra rá se tudok nézni:( ez megnehezíti a pártalálást..
2012. jún. 27. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok..igaz én fiúból vagyok, de meghalok a vörös hajú szeplős csajokért! :)
2012. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A vörös hajú fehér bőrű szeplős széplányok engem is különleges lelkesedéssel töltenek el. :) Nincs ebben semmi szokatlan!

28F

2012. jún. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes én meg zöldeskék szemű, szőkésbarna hajú srácként inkább vonzódom a latin típusú lányokhoz, sötét haj, barna szemek. De nem csak hozzájuk szerencsére, mert akkor elég nehéz lenne párt találnom, csak van ez az ideálom, de tetszett már kék szemű szöszi is.
2012. jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, az utóbbi időben én is a vörös hajú srácokat nézem meg. :) Hogy ennek mi lehet az oka... Talán mert egyszer megtetszett egy ilyen típusú srác (plátói szerelem), és azóta rájöttem, hogy ők is lehetnek szépek. :)
2012. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!