Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A képeknek higgyek vagy a...

A képeknek higgyek vagy a tükörnek?

Figyelt kérdés

Az összes képen tök ocsmány vagyok,tükörbe nem látom magam annak...melyiknek higgyek?


Ha a képeknek,akkor ez olyan lehet,mint az anorexia..annyira szar...nem értem,miért nem a valós képet látom magamról :(



2013. jan. 30. 21:00
 1/8 anonim válasza:
Nyugi én is és az összes ismerősöm ugyan így vagyunk vele... És azért kell folyton vagy 500 képet csinálni. Meg a képeken mások lehetnek a fényviszonyok is amik szintén torzíthatják a képet.
2013. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

háát..nemhiszem,ez sztem csak nyugtatás :(

csak nem értem,hogy miért nem olyannak látom magam,mint amilyen valójában vagyok..

2013. jan. 30. 21:05
 3/8 anonim válasza:
Hidd el én is folyton ezzel bajlódom. Emiatt nem szabad aggódni. Fel a fejjel! :)
2013. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de figyeljetek ... :( mindenki más,olyan mint a képeken..pont mi ne lennénk olyanok?:(
2013. jan. 30. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Én képen borzasztó vagyok.

Élőben meg van vagy csinos csaj,akiknek bejövök,szoktam kíváncsi pillantásokat kapni,szemezni,szóval annyira mégse vagyok rossz:)

2013. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyiknek se!!! Minek is? Mit tudsz változtatni?Max a frizurán, meg öltözködésen.

Amúgy meg állapot és hangulat függő.

A folyosónkon van egy nagy tükör, van hogy amikor elmegyek mellette és bele nézek az a gondolatom hogy egész szép vagyok, de van hogy 5 perc múlva belenézek és rosszul vagyok magamtól, pedig nem változik semmi.

Képeknél is van olyan amelyiken szépnek látom magam, van amelyiken nem és van olyan képem is amelyiken egyik nap így látom másik nap úgy, pedig a képö nem változik.

2013. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak a fotogének s a nem fotogének ami nem külső függő mert életben még lehetsz szebb, másabb a képek legtöbbszőr csalókák is,nyilván az ember magával szemben kritikusabb mint ahogy az emberek többsége is. Az a lényeg hogy te mit hiszel magadról, ha tükörbe jó vagy akkor jó is vagy mert az a valóságot adja vissza, van akinek kifejezetten jó fénykép arca van de az nem azt jelenti hogy életben is olyan jó.ne a kép alapján itéld meg magad. Amúgy mindig a véletlen lekapott fotók a legjobbak,a beállított fotó vagy nagyon művies vagy nagyon szar lásd:igazolványkép. Amúgy érdemes elmenni egy fotóshoz mert ők tudják hogy mi az előnyös beállítás. persze photoshop nélkül:)
2013. jan. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy fotogén, ennyi az egész :)
2013. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!