Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi értelme van az olyan...

Mi értelme van az olyan képeknek, ahol a lányok eltakarják a szájukat a kezükkel?

Figyelt kérdés

Sok lány ismerősömnél láttam olyan képet, ahol az egyik kezükkel befogják a szájukat a másikkal meg fényképeznek.

Ennek mi értelme van?

Vagy az ilyen pózoknak?

[link]


Én is lány vagyok, de egy ilyen képem nincs fent facebookon. Nem is szoktam ilyet csinálni. Inkább csak mosolygok, de azt se tükörbe, hanem ha olyan helyre megyünk akkor odaállok valami szép hely elé :)


Azok válaszát várom, akik ilyet töltenek fel, persze többiek is válaszolhatnak. :)


17/L


2012. aug. 23. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ilyen egy bolond százat csinál alapon kezdődött. Valaki elkezdte ezt a többiek meg azt hittek ezt kell csinálni. :D
2012. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 halibel ***** válasza:

Hát persze, mert az olyan menő. Tudod, birkák.

Személyes tapasztalat nincs, nincs facebookom. :)

13L

2012. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
biztos herpesz van a szájukon de kellett már frissíteni a profilképüket...:DD Hisz az előző olyan régi, csak 1 napos....xd
2012. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!