Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne értelme?

Szerintetek lenne értelme?

Figyelt kérdés
A Stop Shop - ba akarok nyitni egy olyan boltot amibe csak cicanadrágok vannak, kissebb, nagyobb,rövid ,hosszu.Lenn e benne minden különleges cicanaci amik a neten vannak .Pl:csontvázas,stb... Szerintetek megéri??
2012. máj. 6. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Rövid távra talán... De a leggings már megy ki ismét a divatból, szóval nem ártana a cicanaci mellé valamilyen más profil is :)
2012. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Őszintén, szerintem nem lehetne ebből fenntartani egy vállalkozást.
2012. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát ebben csak egy dolog biztos: a rövid távú bukás.

nem éri meg, mert kimegy a divatból aztán leshetsz.

meg amit te találsz a neten, azt bárki más is, és hülye lesz a legtöbb ember megvenni jóval drágábban (mert ugye neked rá kell tenni a hasznot, maiből fenntartod az üzleted, meg megélsz)

2012. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én már nem veszek,mert jön a nyár!

tél végén szoktam venni pár darabot ami épp divatos,aztán annyi! És az összes ismerősöm így van..Szóval elég idénydarab felesleges ezért boltot nyitni! Azt megteheted hogy beszerzel pár darabot,raksz rá hasznot mint az egyik csaj csinálsz egy facebookshopot és ott hírdeted..

2012. máj. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!