Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Minden tükörben ugyanúgy...

Minden tükörben ugyanúgy látjátok magatokat? Vagy ti a képeknek hisztek?

Figyelt kérdés

A saját szobámban a hatalmas tükröm előtt mindig szépnek tűnik az arcom, mattnak és hamvasnak de amikor betévedek pl egy bevásárlóközpont ruhaboltjába, a ruhafülkékben borzasztó a látvány. A képeken is elégedett vagyok, de kíváncsi vagyok, szerintetek melyik az igazi arcotok? Mindenhol ugyanaz a látvány köszön vissza?


Ha értitek,mire gondolok. De ez a helyzet a ruhákkal is... Mindenhol mintha máshogy állna rajtam.


2009. szept. 15. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

a fényviszonyok nagyon sokat számítanak, a bevásárlóközpontokban például természetes fény nincs, míg a szobádban biztosan.

én is tök változó, milyennek látom magam, de sajna a képeken nem mutatok jól mondhatni sohase..:D lehet ez az egy-két tükör csap be, szemetek, de azért köszi, tükröcskék ::D

2009. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok,szinte csak az otthoni tükörben látom magam szépnek. képeken én is elégedett vagyok magammal.
2009. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!