Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan álítsak be a körmöshöz?

Hogyan álítsak be a körmöshöz?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem hogy, szeretnék műkörmöt csináltatni (tippeset van kép is rólla) na szóval ha megyek akkor mit mondjak és mutassam meg a képet? nem akarok be égni mert még soha sem voltam és nem vagyok jártas az ilyen dolgokban. ne nézzetek hülyének ! ez van!:D normális válaszokat köszönöm!:)

2013. jan. 30. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Bemész és elmondod mit akarsz.


"Szia.Szia, érdeklődnék hogy mikor tudnék jönni hozzád.Ezt a körmöt szeretném."


vagy:


"Szia, tipp-zselés(porcelán) építésre szeretnék időpontot kérni."


De igazából úgy is adja magától.Mert bemész, és azonnal megfogja kérdezni hogy miben segíthet.Ne izgulj!!!! :)

2013. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem ne tippeset csináltass.sokkal tartósabb az épített és nem is roncsolja annyira a körmöt mint a tippes :)
2013. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem se tipeset csinál mert sokan panaszkodtak már h pát nap múlva lepatogott egy két helyen és állandóan vissza kelett menniük javítgatni :S porcelánt csináltass vagy gél lakkot szerintem
2013. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sztem kérj időpontot, és majd ő eldönti, hogy milyen technikát alkalmaz. Aki tipezik, attól menekülj.


A fotót viheted, hozzám szoktak hozni... csak néha annyira gázosakat, hogy azt inkább hanyagolom is :D

2013. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. nem tippes lesz:)
2013. febr. 2. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!