Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szokás körmöshöz menni?

Hogyan szokás körmöshöz menni?

Figyelt kérdés
Kaptam ajándékba egy japán manikűr kupont, amit egy adott szalonban lehet beváltani. De én még sose voltam körmösnél. Hogy működnek az ilyen szalonok? Ha bemegyek, akkor adnak időpontot, vagy rögtön beülhetek? Le kell mosnom előtte a körömlakkomat? Mennyi ideig tart egy ilyen manikűrözés?
2012. dec. 1. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:

szia,telefonon kérj idöpontot.

ha nem mosod le a lakkot majd lemossa ö.

kb 20-30 p.

2012. dec. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előtte hívd fel, hogy kapj időpontot. Én le szoktam ilyenkor mosni a lakkot, ne ezzel menjen az idő.

A manikűr minimum két óra, de inkább több, úgy tervezd a napod.

2012. dec. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

időpontot kell kérni,lehet telefonon is,személyesen is (bár ha épp van idejük,lehet egyből is fogadnak)


Körömlakk nélkül szokás menni,de formázni,reszelgetni majd ők fogják.

Az idő attól függ hogy mit fognak csinálni

2012. dec. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a manikűr a büdös életben nem tart 2 óra hosszáig. Nagyon max kb 1 óra, de akkor már van benne masszírozás, meg minden extra.
2012. dec. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
telefonon vagy személyesen kérj időpontot, a kajamaradékot szedd ki a körmöd alòl (sajnos nem mindenkinek alapvető) a lakkot nem muszàj lemosni, de a körmös felszàmolhat érte pénzt.
2012. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!