Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves vagyok szerintetek?...

Hány éves vagyok szerintetek? És csúnya vagyok? L

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 30. 16:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Túl sok smink, senki se szeret egy alapozót csókolgatni szinte...

a szemöldököd növeszd vissza és szedesd ki kozmetikussal mert így tényleg 2 egyenes vonal

2013. jan. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Alapozó nélkül foltos a bőröm. : / Szemöldököm van pár szál, több nem nő, vagy nagyon rossz helyre.

Kevesebb sminkkel még csúnyább vagyok az emberek szerint.

2013. jan. 30. 19:52
 23/31 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem szép vagy! :) Tényleg túl sok smink van rajtad és az én véleményem is az, hogy világosabb hajszín állna jól.


De hogy válaszoljak a kérdésre... :D 21-nek nézlek. Megírod, mennyi vagy? :)

2013. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Még a foltos bőr is jobban mutat a full természetellenesre maszkírozott arcnál, amilyen a képeken neked van. Egyébként ez nem nagy bőrhiba, egy színezett hidratáló bőven elég lenne rád. Természetes és szép lenne. Most nem az, inkább ijesztően mű.
2013. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
én általában itt kritikus szoktam lenni gyakorin. de neked olyan nem is tudom.. kellemes az arcod. :) szimpatikus vagy, mert kedves arcod van. tényleg a bronzosítótól látszik ennyire soknak a smink, azt hanyagolhatnád, meg kicsit ívesebb szemöldök és teljesen jó. :D a fekete haj meg jó szerintem.
2013. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval.

Nem értem mi baj van ezzel a lánnyal. Pl az 1.válasz kritikán aluli!

2013. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok amúgy. :)
2013. jan. 30. 21:02
 28/31 poet1 ***** válasza:

Akkor beletrafáltam! :)

És akárki akármit mond,gyönyörű vagy,hidd el! Aki mást állít annak utánajárok :D

2013. jan. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
szép vagy, különösen tetszenek a szemeid, de túl műhatása, maszk hatása van a sminkednek, mondom ezt fiúként.
2013. jan. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem milyen alapozót használsz ??
2013. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!