Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most anyukám akar nekem...

Most anyukám akar nekem melltartót venni vagy csak viccelt?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és tegnap felkerült a téma,hogy egyik lány az osztályból melltartót hord(de nagyon vékony lány,jóformán semmije sincs).Meg mondtam anyukámnak azt is ,hogy a toppjaim mindig felcsúsznak.Lefekvés előtt odajött hozzám és ezt mondta"És komolyan az xy-nak melltartója van?Végül is vehetünk neked is,maximum kitömjük(és nevetett)".Igazából azért is mondtam ezt el neki mert már szeretnék hordani.És most remélem rájött hogy mire akartam célozni.Szerintetek?? 13/L :D

2013. jan. 27. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Mond meg neki:Vagy vesztek melltartót,mert már nem vagyok kis lány, vagy inkább nem is hordok akkor semmit!!!

Én aput régebben ezzel borítottam ki,és mentünk is shoppolni:DDD

2013. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Viccelt szerintem. "Anya vegyünk melltartót, kezdem kényelmetlenül érezni magam nélküle." Ennyi, nem kell itt célozgatni.
2013. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Lehet poénkodott, de mondd neki, hogy "Anya, mikor veszünk akkor melltartót? Olyan ciki, hogy másnak van nekem meg nincs"


vagy vedd kölcsön az övét :)


amúgy nem értem, a mai 10en évesek mit problémáznak ezen ennyit :)

2013. jan. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám 11 évesen felajánlotta, hogy vegyünk toppot. (Akkor még csak top.) Aztán később megtaláltam néhány régi melltartóját és azt hordtam, aztán később már magamnak is vettem.
2013. jan. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarja Anyukád, hogy saját magad becsapd azzal, hogy kitömöd a melltartót?
2013. jan. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Ha nincs akkora melled, hogy tartani kell, akkor felesleges a melltartó.
2013. jan. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak 15 évesen kezdtem el rendes kosaras melltartót hordani, addig csak sportmelltartót. Főleg, hogy nem volt nagy mellem, most se nagy, 75B
2013. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem hogy...... a kiscsajok mostanság egymást lesik és utánozzák? Tudtommal a melltartó nem valami divat hülyeség, hanem az arra való hogy a melledet tartsa, ha nincs melled akkor felesleges. Nem kényelmes egyáltalán, más örül ha nem kell hordania. Ha meg van melled akkor azt mond anyudnak, hogy zavar hogy lóg a melled, és szeretnél melltartót. Biztos hogy megérti. A célzásoknak meg nem sok értelme.
2013. jan. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!