Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek nem baj ha 17...

Szerintetek nem baj ha 17 évesen 75/E-s melltartót kell hordanom? Nem akar leállni a növés:S

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább örülnél neki nekem 75/A-s melltartót kell venni és annyira szar hogy ilyen kicsi :'(
2010. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Bajnak nem baj, csak ha így folytatódik akkor nem fogja bírni a hátad.

Ha szülsz akkor általában 2-3 kosárméretet még nőni fog a szoptatás idejére. Akkor meg lehet nem kapsz rá melltartót.

2010. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nekem 16 évesen van 75D, roppant zavaró, a nap végére meg a hátam is nagyon fáj :(
2010. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is 75/A dehát még ebbe is épp h van mit rakni
2010. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szóval ne aggódj ahogy első írta
2010. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat:) Hát lehet hogy jobban örülnék egy 75/A-snak vagy B-s nek ... Tényleg nagyon rossz, nap végére nekem is nagyon fáj a hátam és alig birom kihúzni a hátam olyan görbe vagyok:(
2010. márc. 26. 08:32
 7/7 anonim válasza:
Azt mondják a rendszeresen sportolóknak kissebb a mellük. Kezdj el sportolni ha eddig nem tetted meg. Csak kitartás. És fogadd el amilyen vagy:)
2010. márc. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!