Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kéne hordanom melltartót?

Kéne hordanom melltartót?

Figyelt kérdés
Mamám azt mondja, hogy kell, anyukám pedig azt, hogy nem kell! Amúgy 12 éves vagyok!
2009. ápr. 28. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

attólfügg mekkorák a melleid.

ha téged zavar eetleg ahogy lötyög vagy az hogy a ruhán átláccik akkor hordhacc de az hogy kell-e vagy nem sztem csak tőled függ.

remélem segítettem 1 kicsit.

B.b.

2009. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz erre válaszolni, mert attól függ, hogy mekkora a melled. Én 12 évesen még nem hordtam, de utána hirtelen nőtt a mellem, és elkezdtem hordani.

Ha kicsi, lapos, nem kell melltartót hordani. De gondolom, nem ez a helyzet, különben Mamád se tanácsolná, hogy hordj.

Ha közepes vagy nagy és van némi súlya, akkor érdemes, mert egyrészt kényelmesebb úgy, másrészt a saját súlyától megereszkedhet. Ha sportolsz is, és nem kicsi, lapos a melled, akkor futáshoz, ugráláshoz feltétlen hordj melltartót, van ún. sportmelltartó is.

Anyukád gondolom, szeretne még sokáig kislánynak látni, és azért nem akarja, hogy hordj melltartót - de ha hamar fejlődni kezdtél, arról nem tehetsz. :)

2009. ápr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen - hacsak nincs irdatlan nagy cicid - nem fontos a melltartó. Főként, ha te sem szeretnéd.
2009. ápr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy érzed. Ha szeretnél hordj, ha nem szeretnél, ne hordj.

Én már 30 vagyok, de utálom a melltartót! Ha tehetem, nem veszek fel, csak ha nagyon muszály.

Olyan felsőket veszek, amik szűkek, tartanak, és nem kell alájuk melltartó. Télen inkább sportos toppot húzok, a pulcsik alatt nem látszik át.

Szóval magadra hallgass:-)

(amúgy én azt vallom, hogy a mellnek jobb tartása lesz, jobb izomzata, ha hagyják szabadon mozogni:-)

2009. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 29. 13:28
 6/6 anonim válasza:
Szerintem 12 évesen még egyálltalán nem kell hordania az embernek melltartót,kivéve ha nagyon nagyok a ciciei,ami persze nem olyan gyakori egy 12 évesnél. De ha szeretnél hordani vmi maitt,akkor javasolnám az ugymond toppokat vagy sportmelltartókat.
2009. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!