Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem tudja manapság az...

Miért nem tudja manapság az emberek nagyrésze, hogy az intim szőrzetnek védelmi szerepe van?

Figyelt kérdés

folyamatosan azzal jönnek hogy le kell borotválni, mert hú dzsungel, meg hogy néz ki, meg tisztább.. de az nem jut el az agyukig, hogy valójában azért nől, hogy védje a nemi szerveket? 20 éve még az volt a normális és szexi, ha volt. most meg....

igen, kell megfelelő fehérneműt hordani, van víz és szappan, lehet és kell is minden nap mosakodni, és meg lehet mosni a szőrt is, ami utána további védelmet nyújt a következő fürdésig.

emellett sokaknak több gondot okoz a szőrtelenítés utáni irritáció/pattanásosodás, mint maga a szőrzet, ha úgy maradna.

miért nem lehet ezt felfogni? miért kell ezt az idióta divatot követni?



2013. jan. 26. 19:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%
szerintem inkább a férfiak egy része szokott úgy mond "fújolni" emiatt. de ha igazad lenne, tömegesen járnának a nők a patikába és a nőgyógyászhoz. egyébként ugyanúgy ellehet kapni fertőzéseket akkor is ha valaki meghagyja az intimszőrzetét. ezen ne akadj fenn ennyire. te meghagyod, mások megválnak tőle, de ettől még ők nem lesznek tudatlanok meg idióták. kissé túldramatizálod a dolgot.
2013. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

szerintem nem dramatizálom túl, senki sem szereti ha az ízlését, a szokásait lefújolják, mikor semmi joguk sincs hozzá.

és senki se mondta hogy meglévő fanszőrrel lehetetlen betegséget kapni, megint félreértelmezed. mindössze annyiról volt szó, hogy valamivel kisebb az esélye.


csak az dühít, hogy mi az hogy "undorító", amikor egészségesebb is és egyszerűbb is meghagyni, nem pedig küzdeni a bőrirritációkkal.

lehet azt mondani, hogy "én speciel nem kedvelem", de nem leundorítózni.

2013. jan. 26. 22:35
 13/21 anonim ***** válasza:
49%

Túlpörgöd a témát.

Nem k* mindegy, ki mit gondol az intim szőrzetedről?? Elég ha neked és a párodnak tetszik.

2013. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint szeretem, ha szőrös a punci, persze nem úgy, mint nagyanyáink idejében ala nature. :D Egy formásan fazonírozott punci inkább lázba hoz, mint amelyik tök csupi. A tök csupit se vetem meg, csak nekem kissé kislányos hatást kelt.


Személy szerint magam is csak fazonírozom magamnak.


30/F

2013. jan. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
34%
Kedves 3. válaszoló! Pont azért védi a szőr a női nemi szervet, mert nem engedi rátapadni a bugyit és így csökkenti a fertőzés esélyét.
2013. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
37%

Kedves 15. válaszadó!

Mégis milyen nadrágon és bugyin belüli fertőzésről beszélsz?

Ha pamut, akkor még csak be sem pállik- ha pedig NEM tanga, akkor még csak a tanga vékony pántja sem szállítja egyik nyílástól a másikig a baktériumokat.

2013. jan. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
2013. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
74%
Úristen.:D Hát nagyon nevetnem kell.:D Drága Kérdező! Szerintem menj el pszichológushoz. Elég betegesnek hangzik hogy te itt a szőrös nemi szervedről ontod az imát.:D Szerintem senkit sem érdekel. Ha neked úgy tetszik hagyd meg úgy, de semmi féle jogod nincsen leszólni azt aki nem szereti meghagyni rajta a szőrt. Ez mindenkinek a saját szive joga.
2013. márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 mandula95 ***** válasza:
100%
Nem értem, mit foglalkozol ezzel. Szerintem undorító, szerinted nem. Én undorodom a madárpóktól, valaki meg háziállatként tartja. Nem tudom, hallottad -e már azt a bölcsességet, hogy nem minden ember egyforma...
2015. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kicsit régi kérdés...de mit érdekel, hogy másnak milyen igényei vannak? Én magamon nem bírom elviselni, ha 5-7 naponta nem borotválom le, mert undorítónak tartom saját magam. Nyílván mindenkinek vannak igényei ezügyben. Te úgy szereted, ha nincs borotválva, én meg úgy, ha van. Mindkét csoportba tartoznak. Hagy döntse már el mindenki maga, hogy hogyan kényelmesebb.
2015. júl. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!