Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány cm és hány kg lehet ez a...

Hány cm és hány kg lehet ez a 2 lány?

Figyelt kérdés

Mennyi lehet az első és mennyi a második. Hány kg-t kéne fogynom, ill. híznom h. olyan alakom legyen mint az elsőnek és hány kg-nak, hogy a másodikhoz hasonlítsak. 173cm/59 kg vagyok és 14/L.


[link]


[link]



2013. jan. 20. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem kb 8 kilót fogyni de ez az alak már TÚL sovány
2013. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Abból hogy hány cm és kg vagy önmagában nem derül ki hogy milyen az alakod, ehhez kép kell. De az is lehet, hogy sose lesz olyan alakod, nem lehet ezt megmondani, hogy fogysz 4,391 kg-t és akkor olyan alakod lesz...
2013. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem olyan az alakom mint a fehér ruhás csajnak és én 172 cm és 52 kiló vagyok szerintem a csaj is kb annyi
2013. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

így is vékony vagy, ne fogyjál tovább.amúgy ha nem olyan az alkatod, akármit csinálhatsz (szélesebb/keskenyebb csípő v derék) vagy egyszerűen nem úgy oszlik el rajtad, akkor hiába csinálsz bármit, nem fogsz rá hasonlítani.

hozd ki a saját adottságaidból a maximumot és kész.

2013. jan. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mind a kettő nagyon sovány!
2013. jan. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan az alakom mint az elsőnek es 173cm/50kg
2013. febr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!