Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek miért mondta ezt...

Szerintetek miért mondta ezt az osztálytársam? Mi baja van a képemmel?

Figyelt kérdés

Egy régebbi profilképemről van szó a FB-on. Az egyik lány osztálytársam ezt írta rá: " én a helyedben, ezt a képet leszedném.!!:O "


Tudom, hogy nem vagyok a legszebb ember a Földön, de attól nekem is van jogom olyan képet feltenni, amilyet akarok... tényleg nem értem mi baja van azzal a képpel. Meg van, akinek tetszik a kép, tehát nem fogom csak az ő kedvéért leszedni.


Olyan rosszul esik ez nekem, hogy folyton - nemcsak ez a lány, hanem a többi is - engem szekál, és a külsőmre tesz megjegyzéseket. Egyébként majd látjátok a képen a ruhát... nem ilyenben szoktam hétköznap lenni, ebben karácsonykor voltam. Hétköznap póló, pulcsi/kardigán, farmer, csizma meg néha valami kis kiegészítő. De semmi extra, mégis állandóan a külsőmet kritizálják. Sokszor meghallom, amikor a hátam mögött kibeszélnek, és nagyon rosszul esik.


Így, nyolcadikra semmi önbizalmam, teljesen tönkre tettek engem tavaly óta... akkor kezdtek el nagyon szekálni :(


Nem értem ez mire jó nekik. Velem van a baj? Én már komolyan nem értek semmit... :(


Ja, és még valami: szerintetek reagáljak erre a beszólásra valamit?


Link:


[link]



2013. jan. 18. 17:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, szerintem se vedd magadra ezeknek a szánalmas osztálytársaid szánalmas viselkedését. Ez csak az ő szegénységi bizonyítványuk. A lényeg, hogy mindig a saját értékrended szerint élj, gondolkodj és kezeld a megfelelő helyen a téged körülvevő embereket. Egyébként tényleg csini vagy. Ezt a szép, dús, erősszálú hajat szépen lehetne még formázni, körkefével próbáld meg beszárítani, biztos nagyon jól állna. Szóval fel a fejjel, és elő az önbizalommal. Higgy magadban.
2013. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok biztatást/megértést. Én is tudom, hogy nem ez a legjobb képem, azért is van már rég lecserélve. Ha megnézem tényleg érdekes... valahogy mintha össze lenne rajta mosódva a fejem, de örülök, hogy van, akinek azért tetszik:)


A hajam egyébként hullámos, csak ezen a képen nem látszik valami jól.

Mindegy, ha jó a kép, ha rossz, nem szedem le csak azért sem

Másrészt azt nemértem, hogyha neki úgy sem vagyokbszimpi, mindig csak beszólogatni tud, mit kutakszik a képeim között. Régi kép, sok lájk sem volt rá(nem vagyok népszerű), egyik képem sem fut sok lájkkal, szép vagy - kommentekkel, tehát látszik, hogy nagyon kötözködni akart velem valamiért

2013. jan. 18. 21:26
 13/15 anonim ***** válasza:
Kajak nyolcadikos vagy? Olyan 30nak néztelek. Amúgy meg szard le,hogy mit mondanak úgyse felelhetsz mindenkinek. Döntsd el kinek a véleményére adsz.
2013. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
szerintem se reagájrá ne írj neki semmit! különben is biztos csak azért szekál mert valami miatt irigy rád. jellemző általában.
2013. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Hat sajnos velem is tobbszor megtortent hogy szekaltak :( de volt par baratom aki kitartott mellettem es veluk sikerul atelni ezeket a szekalos napokat ... sajnos paran meg nmszalltak le rolam ... Ne szedd le a kepet,szerintem jo kep :D

17/L

2013. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!