Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért kell féltékenynek...

Miért kell féltékenynek lenni? Van egy osztálytársam aki csak márkás cuccokat vesz fel.

Figyelt kérdés
vett téli kabátot 20 ezerért, téli csizmát 30 ezerért. és aki megkérdezi hogy mennyi volt mindig elvörösödik, és mondja hogy drága, sosem mondja azt hogy hu ezt annyiért vettem így meg úgy... És akkor jönnek azok a lányok hogy hu kulákok vagytok (gazdagok) így meg úgy.. de jól megy nektek... Ez engem idegesít mert dolgoznak a szülei... stb.. Köszönöm a válaszokat. 18L
2010. okt. 20. 14:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom mert nem egy nagyképű lány semmi nem játssza magát...
2010. okt. 20. 14:06
 2/13 anonim ***** válasza:
Most mi is a kérdésed tulképp?
2010. okt. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A féltékenység filozófiai disszertációját várja...
2010. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az hogy ezért bántják... mert jól öltözködik márkás cuccokat hord stb...
2010. okt. 20. 14:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Tudod, mikor nem akarunk egy kerdesre valaszolni, csak mosolyogni kell, es kerdezze vissza "miert kerded?" Mar azzal hogy azt mondja "draga", nyitva all a kapu hogy cukkoljak. Menyire markas cuccok, igazan? Vagy lekoppantottak? Egyebkent, senkinek semmi koze hozza.
2010. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De mi a kérdés???
2010. okt. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az "Az hogy ezért bántják..." nem kérdés.
2010. okt. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valaki azt mondta, hogy az oroszoknál megkülönböztetik a fehér és a fekete irigységet. Az első esetben, ha a szomszédnak van medencéje, én is akarok majd egyet. A másodikban éjszaka átmászok hozzá és belekakálok, hogy neki is rossz legyen. Velünk nem az a baj, hogy irigyek vagyunk, a magyarokkal az a fő gond, hogy jóformán csak a második fajtát ismerjük. Ami nem pozitív hajtóerő, nem visz előre, csak hátra. Ez a véleményem.
2010. okt. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor azoknak a lányoknak akik így viselkednek vele, mondd meg hogy ti meg bolsevikok vagytok, és akkor tutira utána néznek a szavaik jelentésének! :)


Komolyra fordítva: örülök neki hogy vannak még ilyenek mint a barátnőd, hogy nem kérkedik vele, mit mennyiért vett. Más a helyében (ezek a féltékeny osztálytársak) gondolom még az árcédulát is rajtahagynák csak azért, hogy ők legyenek a menők. Ők így értékelik egymást, ti pedig az emberi értékekre figyeltek, nem arra hogy "jé, ez a lány pl. deréktól lefelé 80 ezer". Nekem nincsenek drága cuccaim, nem tehetem meg. De nem vagyok féltékeny. Jó hogy te kiállsz mellette. Próbáljatok velük barátkozni.

2010. okt. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kuttogtok a másik pénztárcájába!!!!

Nem mindegy, hogy kin mennyibe kerül a cucc??

Különben is ma már nem is igazán lehet megállapítani mi a gagyi és mi az eredeti!

Az irigyek is felvághatnának, megvehetnék a jóminőségű gagyit és mondhatnák, hogy húúú 50.000-es a csizmám, mert ezek szerint ez számít! Szánalmas emberek és az is aki ilyennel foglalkozik!

A gazdag sajnálni való lány meg mondja azt, hogy 5000 forint volt a csizmája és máris nem foglalkoznának vele!

Szerintem hergeli az irigy csajokat! :o)))

2010. okt. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!