Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem néznek meg az...

Miért nem néznek meg az utcán? Vagy ezzel sokan vannak így?

Figyelt kérdés
Állítólag szép vagyok, a kisugárzásom egyedi és jó ( legalábbis az ismerőseim meg más emberek szerint), nincs jelentősebb bajom magammal nekem sem, de mégis csak a 30-50 évesek néznek meg az utcán vagy bármilyen közhelyen. Én úgy gondolom, hogy mások sokszor szemeznek meg flörtölnek vagy hasonlók, de én nem szoktam senkivel, mert nem adatik rá lehetőség. Nem értem mi baj lehet velem. 17/L
2013. jan. 10. 01:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hát jó én falun lakok... xD a kocsiból rám is dudálgatnak folyton meg integetnek, meg hasonlók de gyalog nem, legalábbis nem veszem észre. oO
2013. jan. 10. 10:48
 12/20 A kérdező kommentje:

# 6/11

Ez is közre játszik, mert nem adok a mai barna gatyás, meg mindenféle "páwa" divatra. De szeretek csinosan felöltözni és nem is nagyon eltérően.

2013. jan. 10. 10:50
 13/20 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb problémád az életben! Majd ha utánad szólnak, meg füttyögnek, akkor is akard már élvezni!
2013. jan. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Azt szokták... és nem élvezem.. ;) pont hogy azért vagyok "kiakadva" mert a 30-50 évesek ezt csinálják. meg a kokerók :D de "normális" pasi sohasem.

egyébként olyan fajta véleményeket, hogy "k*rva vagy", meg "csúnya" stb, nem kérek ismeretlen emberektől, akikkel még életemben nem találkoztam. köszönöm.

2013. jan. 10. 13:01
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg "normális" pasi nem azon a szinten van agyilag, hogy idegen nőket alázzon meg a tapír dumájával, ezért nem füttyögnek utánad normálisak.
2013. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

engem se nagyon néznek meg télen:) bezzeg tavasszal meg nyáron . hát engem zavar. de érdekesmódon csak azok csináljak akik "hordába" vonulnak haverokkal , akkor nagy a pofájuk,:D egyedül meg...:D

a légidegesítőbbek a munkások,azok olyan alpáriak,undoritó beszólásaik vannak.nekünk pont vagy 1 évig itt dolgoztak a bérházaknál.

2013. jan. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
pontosan, a normális pasi nem fog utánad szólni az utcán. jaj a munkásokat én is utálom...
2013. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Normális pasi nem bámul feltűnően, meg nem kacsintgat, füttyög meg ilyesmi. Főleg nem a fiatal srácok, ők szinte rénézni sem mernek a csajra aki tetszik nekik.
2013. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Így van! Normális férfinak megtanította annak idején az anyukája, hogy a nőkkel tisztelettel kell bánni, és nem bámuljuk őket feltűnően, nem teszünk megjegyzéseket rájuk.
2013. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
62%
Érdekes, engem se annyira:D Nyáron sokkal inkább, vagy tavasszal, de szerintem ez normális, ez a rohadtul hideg/szeles/ködös idő senki kedvének nem tesz jót, bezzeg amikor megjönnek az első napsugarak..:P előre várom :3 Én is állítólag szép vagyok, mármint tényleg mindenki ezt mondja, de valahogy most télen nem látom sehol se az ilyen tekinteteket. Bááár.. belegondolva, sokat nem is járok az utcán, meg nem is figyelem az embereket XD Elsődleges célom általában meleg helyre eljutni:"D
2013. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!