Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ha nem szép az...

Szerintetek ha nem szép az arcom, azt ellensúlyozhatom az alakommal?

Figyelt kérdés

Nem vagyok megelégedve sem az arcommal, sem az alakommal. Az arcom azért nem tetszik, mert nagy az orrom(ha tehetném megműttetném,de erre sajnos nincs pénzem egyenlőre). Az alakommal pedig az a baj, hogy a combjaim kicsit vastagabbak, bár ezen már próbálok változtatni,ugyanis 1 hónapja tornára járok. Szerintetek ha csinos leszek és divatosabb ruhákat hordok, akkor majd " jobb" lehetek és nem fog annyira feltűnni az orrom majd? Bár tudom, hogy ez elég hülye kérdés. Meg semmi köze az orromnak az alakomhoz, de akkor is. :(

Köszönöm a válaszokat előre is!!

18/L


2013. jan. 6. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

képet nem akarsz adni? Vidéki vagyok, úgysem hiszem hogy találkozunk... (Pest megye aljai vidéki.)


Amúgy ez olyan hülyeség. Néha a legtutibb csajok mondják hogy baj van ezzel-azzal. Pl. egyik csaj mindig azt mondta hogy kövér, fogynia kell, addig beszéltem az orrát, hogy még jobban hizott. És pont most van a legjobb alakja, mert azelött megközelítőleg 50kg volt. (vagyis full csont).

2013. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden nő szép, ha tesz magáért, ápolja magát és van önbizalma!:) Ha meg valami nem tetszik az arcodon, akkor sminkkel lehet csalni.
2013. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos itt a smink nem segít, mert széles is és hosszú is az orrom(oldalról) nagyon utálom,annyira ronda
2013. jan. 6. 16:01
 4/4 anonim válasza:
igen ellensúlyozhatod
2013. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!