Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az összes...

Miért van az, hogy az összes aranyos és szép arcú lány kis mellű?

Figyelt kérdés
Nem azért, mert gond lenne, csak érdekel, hogy miért van ez. Csupán csak saját észrevétel. Ez mát lassan törvényszerű.
2013. jan. 5. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Erre max az lehet a válasz, hogy: "Miért van az, hogy minden jó hapsi házas/foglalt? Vagy csak én nem jövök be nekik?"


Szóval zavar.

2013. jan. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ezek azok a totál értelmetlen kérdések, amikre nincs normális válasz. ez van, fogadd el! mindig vannak kivételek, keress egyet!
2013. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én meg csúnya alacsony,de 24 cm-es farkú-emberi torzó vagyok.....
2013. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden nem lehet, vagy csak ritka adottság! Én szép vagyok, de kicsi a farkam, a szoszéd meg hót ronda, mégis henceg a csajoknál!
2013. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A természet igazságos. Aki vak az jobban hall, aki süket jobban lát, akinek rövidebb az egyik lába annak hosszabb a másik.
2013. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

5-ös :D

jót nevettem,köszi :D

2013. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ez nem igaz, ismerek olyat aki szép is, aranyos is és a mellei is szép nagyok :D
2013. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek szép arcú, dúsabb keblű lányokat.

Amúgy meg, nekem jobban tetszik a kis mell, mint a nagy lógós.

Üdv

2013. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De kíváncsi vagyok, hogy erre milyen választ vársz... Szerinted azt fogjuk mondani, hogy "mer akinek van melle, az elk***vul már 14 évesen, oszt azér nem aranyos"? Hidd el, hogy sok kedves, szép arcú lány létezik nagy mellekkel is, és sok a kis mellű, csúnya arcú bunkó is a világon. :)
2013. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, egyébként lehet, hogy nem állsz messze a választól. Ugyan a kérdező nem írt kort, de el tudom képzelni, hogy a dús keblű fiatal lányok a fiúk ácsingózása miatt önteltté válnak és máris oda az aranyosság :)
2013. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!