Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az összes...

Miért van az, hogy az összes aranyos és szép arcú lány kis mellű?

Figyelt kérdés
Nem azért, mert gond lenne, csak érdekel, hogy miért van ez. Csupán csak saját észrevétel. Ez mát lassan törvényszerű.
2013. jan. 5. 16:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem, mert zavar, csak mert észrevettem. Ha az adott személy szimpatikus, akkor ez a szempont természetesen másodlagos.
2013. jan. 5. 17:27
 12/13 anonim ***** válasza:
Én szép arcú vagyok, sokan mondták, és nem vagyok vékony alkat. Telt, nőies alakom van. Szóval mindig vannak kivételek.
2013. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Vannak, nyugi. Az aranyosság nincs összefüggésben a nagy mellel és a szép arccal.

És nem minden szép lány beképzelt. Az igazán szépek szerények szoktak lenni, sőt a nagyrészük el sem hiszi magáról, hogy szép.

(Inkább a kevésbé szép csajok szoktak beképzeltek lenni, csak hogy felhívhassák magukra a figyelmet.)

2013. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!