Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem nő a cicim? 13/L

Miért nem nő a cicim? 13/L

Figyelt kérdés
A barátnőimnek mindnek normális nekem meg majdnen lapos...régebben sokat aludtam hason ez lehet az ok?hogyan nőhetne normálisan?

2013. jan. 4. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:

jaj istenkém nyugi nyugi majd megnő ütemesen 20 éves korodig sok időd van ám

Lehet családban nem igazán nagy mellűek a nők (ez is előfordulhat) vagy te kicsit lassabban serdülsz nyugalom türelem rózsa lesz :P

16/l

2013. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
semmi köze a hason alváshoz. Egy dologtól függ és az a genetika. Mint tudjuk vannak kis emllü lányok, nők vannak angy mellüek. Pár év és kiderül Te hova tartozol majd. 13 évesen még semmi sincs eldölve. Ja és nmi az hogy nöhetne normálisan?? elve olyan nincs hogy normális. Mielött feltennél még másik kérdést arról hogy lehetne e növelnivalhogy már most válaszolok hogy nem, nincs semmi szer, gyógyszer se semmi amitől nőhetne. Ez genetikailag kódolva van. Természetesen ha hizol kicsit nagyobb lehet de akkkor máshol is kerekedsz, ha fogysz abból is fogysz, De ezek nem számottevő különbségek.
2013. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet későn érő típus vagy és később nő majd meg. Anyudnak milyen van? Kb olyan lesz neked is, persze fiatalabb kivitelben. Még fiatal vagy, ne aggódj, majd nő még az!
2013. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen komolyan ez olyan nap probléma? Kíváncsi vagyok mire kell neked nagy mell... mert előnye nincs, szebb senki nem lett még tőle. Majd még vagy 21 éves korodig nőhet... nem biztos hogy fog, de nőhet. Akárhogy is lesz az a normális. Nem lehet semmivel nagyobbítani vagy gyorsítani a növekedést. Ez genetika.
2013. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én egyébként egy kicsit úgy növeltem rajta h egy héten minden nap egy pohár fekete sör

egészséges egyébként orvos mondta h az jót is tesz de a cicin is dob de ha nem engedik h megigyad az se baj de nekem ez nagyon jót tett mellre :)

de nem muszáj innod ilyet nem is mondom h 13 évesen igyál csak egy picit dob rajta és orvos szerint se rossz (ad a gyerekeinek szal...:) )

2013. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Neked ugyanúgy normális cicid van mint a barátnőidnek! Egyébként nincs olyan, hogy nem normális, mert mindenki más ütemben fejlődik!!! 13 évesen ne ess kétségbe a melleid miatt, hiszen kb. 20 éves korodig nőhetnek!!! Egyébként elárulom Neked, hogy fiúként egy nagy mellű lányt sem tartok értékesebbnek a cicije miatt, mert az nem a mell méretén múlik!!! :)
2013. jan. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 13 éves koromban szinte semmi mellem volt, és 18 éves koromra megnőtt szépen :) Ne félj, anyukámnak például 20 éves kora után kezdett sokat nőni. :D
2013. jan. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Olvastam h a szójatejtől nő , de nem csak a cici hanem a popsi is.:)
2014. febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!