Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek nöies? Többi lent

Hogyan legyek nöies? Többi lent

Figyelt kérdés
Van magassarkúm, divatos táskám, szép kabátom stb... most karácsonyra kaptam egy táskát és akarom hordani,meg szeretnék nöies lenni, de nem merek, mert oszitársaim megszólnak, meg félek h kibeszélnek azért mert hirtelen nöies leszek...mit csináljak??? Ja meg elég sokszor úgy érzem,h nem fekszik nekem a nöiesség, és inkább beszélek csúnyán,meg alapból mély hangom van, és akkor úgy érzem h nem bánthatnak, mert "kemény" vagyok..Sok tanácsot írjatok, föleg olyan lányok akik voltak már ilyen helyzetben!17/L
2013. jan. 1. 19:56
 1/4 anonim válasza:

Ne foglalkozz a többiek véleményével!

Az a legfontosabb,hogy jól érezd magad.

Bátran vedd fel a divatos ruháidat!

Akik meg emiatt piszkálnának azokkal ne foglalkozz irigykednek csupán... Akik eddig melletted álltak eddig is melletted fognak...

2013. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha váltani akarsz, és nem akarod, hogy emiatt megszóljanak, beszóljanak...

akkor NE legyen éles a stílusváltás.


Nem kell egyből körömcipő- szoknya - nőcis top kombinációval indítani, egy egyszerű farmert is fel lehet dobni egy csinosabb toppal/blúzzal, pár kiegészítővel (elegánsabb óra, karkötő...).


Csak apránként, fokozatosan és akkor nem tűnik erőltetettnek az irányváltás, nem fogják furcsának találni.

2013. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg a fokozatosság a lényeg. Pár éve én is átmentem ezen, először csak a zenekaros pólót cseréltem le topra, aztán a vacak farmernacit egy csinire, majd a tornacipőt/acélbetkóst balerinára és magassarkúra. Az erős sminket szolidra, a mindig extrém, színes hajamat pedig megnövesztettem, és természetes színre festettem. Nem volt erőltetett, természetesen jött, és az "átalakulásom" alatt egyre több bókot kaptam:)

Szerintem ha az oszttársaid azért megszólnak, mert nőiesre váltasz, az őket minősíti. Ne érezd magad rosszul azért, mert csajos ruhákat szeretsz hordani.

2013. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet! Igaz én már 21 vagyok, de akkoriban én is úgy voltam vele. Az a lényeg, hogy nem kell drasztikus váltás. Először a tornacsukát leváltod balerinára, a farmert egy csinosabb pulcsival veszed fel, nem pólóval. :)
2013. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!