Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok/Nők, leborotváljam...

Lányok/Nők, leborotváljam férfiként a lábam? Bőv lent

Figyelt kérdés

A combom tövétől a s*ggemen át egészen a bokámig, szőrös a lábam, kb 1,5-2cm-s hosszúságú a szőr, nem sűrű hanem olyan mint amilyen a karon

20éves vagyok


2012. dec. 4. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
igen
2012. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Minek? És főleg: télen minek?????

Szerintem nem.

2012. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Audrey, sose hordtam rövid nadrágot, mert szégyellem, de valakiknek pont az tetszik ha szőrös egy testrész

Ezért várok döntő válaszokat

2012. dec. 4. 20:10
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

lábon szerintem ne!:)

intim testrészen oké, meg mellkason, hónaljon,

de kezen lábon azért legyen már valami..az azért férfiasabb;)

21/l

2012. dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy leborotváld,eszed ágába se jusson,ha egyszer elkezded akkor folytatni kell 2 hetente,nagyon is férfias dolog ez,és ha leborotválod akkor b*zinak néznének sokan.

Ne ne ne ne ne és NE!!!!!!!

2012. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson! Engem kifejezetten taszítana egy csupasz férfi láb. Annak szőrösnek kell lennie!!! De amúgy azt ne várd,hogy egybehangzó vélemények legyenek,mert mindenkinek más tetszik,de azért talán többségben vannak a szőrös férfit kedvelő hölgytársak.

20/L

2012. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon aranyosak vagytok :) Tulajdonképp figyelgettem már hogy a 18-20. évükhöz közeledő fiatal lányok, sokkal elfogadóbbak és értik hogy miből áll egy férfi jellem, csak megerősítést vártam igazándiból
2012. dec. 4. 20:37
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem se borotváld le. A férfi szőrös, ergo a lába is szőrös.

20 L

2012. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha b*zi fiúknak akarsz tetszeni akkor borotváld le. Ha nőknek akkor ne.
2012. dec. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
Akkor néz ki jól a szőrős láb, ha nomrál vastagságú, vagy vékonyabb piheszerű a szőr, és csak a boka ,lábsázr tályékban látszik jobban. Vannak ilyen nagyon majomemberek, akiknek vastag, dús göndörödő szőr borítja a lábukat, ritka gusztustalan látvány, ezekkel elbánt a természet. Jobb azt ledúrni, aztán szolizd le, és úgy jól fog kinézni. Hidd el sok lánynak az jobban bejön mint a csita lábak. Olyat meg ne tegyél, hogy csak lábszárig borotválod le, mert akkor ilyen szőrcsizmáid lesznek :D Vagy teljesen, vagy semennyire. De mindkettőt fogják bizonyos nők útálni meg nagyon szeretni is. Nem tudsz mindenkinek megfelelni. Szerintem vesszen a majomláb!
2012. dec. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!