Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ott is leborotválj...

Szerintetek ott is leborotváljam a szőrt?

Figyelt kérdés
Nem a nemiszervről van most szó, hanem a combomról. Szóval a vádlimat azt borotválom, de nem tudom, hogy a combomról is leszedjem-e, mert anyukám azt mondta, hogy csak erősödni fog. De sajnos erős szőrzetű vagyok és eléggé látszik, mert barna és "sok" is van. És most az a baj, hogy mennék a strandra és nagyon látszik a leborotvált vádlimhoz képest, hogy a combom szőrös. :S Leszedjem onnan is? Félek, hogy megerősödik. Epilátorom nincs, de amiket láttam azok elég drágák voltak, gyantázni meg nem merek és nem is tudok. :S 16L
2012. jún. 24. 01:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak egyszer egy alkalomra leborotválod, akkor még nem fog nem fog megerősödni, több alkalom után már igen.


Másik megoldás ami kicsit költséges, de működőképes az a kozmetikus gyantázása. Ő óvatosan csinálja és egyáltalán nem fáj, viszont 3 hétig nincs gond a szőrrel utána. Az ára nekem 1000/ comb volt, ez helyenként változhat. Soknak tűnik, de ha csak a strandszezon alatt mész el 1-2x, akkor megéri.


Amúgy én is csak a vádlimat borotválom és strand előtti napon szoktam csak a combot. Én nem vettem észre, hogy ettől megerősödött volna.


18/L

2012. jún. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Borotváld csak le szerintem.

Ha olyan erős, amilyennek mondod, akkor előbb-utóbb úgyis el kell kezdeni.

2012. jún. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nehéz gyantázni, és olcsó is. Le van írva a mellékelt tájékoztatóban, hogy hogyan csináld.

Videókat is nézhetsz róla.


Én valahogy eltávolítanám a szőrt, mert csak rosszul fogod érezni magad a strandon.

A borotva olyan módon "erősíti meg" a szőrt, hogy egy idő után egy szőrtüszőnyílásból 3 szál szőr fog nőni.

2012. jún. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
kérjél karira egy epilátort :$
2012. jún. 24. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
csinálj cukor gyantát! valami elképesztően jó!:D
2012. jún. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sweetsugar ***** válasza:
Erre az egy alkalomra ha le is borotválod,nem fog megerősödni,viszont hosszú távon érdemes lenne elmenned kozmetikushoz,hogy leszedje:)Vagy akár otthon is csinálhatsz cukorgyantát,vagy epilátor,hatékony,de én nagyon nehezen viselem el,a gyanta viszont meg se kottyan:)
2012. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor leszedem onnan is. A gyantától meg félek, azt olvastam, hogy van akinek érzékeny a bőre és nem bírja. És lehet hogy az enyém is olyan :(
2012. jún. 25. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!