Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek leborotváljam a...

Szerintetek leborotváljam a lábamról a szőrt?

Figyelt kérdés
nagyon sokat gondolkodok rajta de nem tudom mert a jobb lábamon van egy elég nagy sebesülés és elég cikinek tartanám ha látnák. De így meg olyan rossz h csupa szőr a lábam. Mit csináljak szerintetek?? 15/F
2010. febr. 14. 18:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Buz1s, ha egy fiú borotválja a lábát. Mi vagy te, tinédzser kislány??? Na akkor meg... :)
2010. febr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Férfi vagy? Igen. Tehát ne borotváld le!
2010. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Neee! Nagyon gáz lesz ha leborotválod.A láb szőrtelenítés a lányok dolga nem a fiúké.Amúgy mi kiszoktuk nevetni azokat a srácokat akik szőrtelenítik a lábukat,ugyanis messziről kiszúrni az ilyeneket:)
2010. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Ezt neked kéne tudnod, ahogy tetszik.

A legtöbb csaj mondjuk kiröhögné a borotvált lábadat... ritka az olyan mint én akinek pont az tetszik:D

2010. febr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
jó igaz. meg hát nem is lenne semmi probléma ha nem lenne ennyire szőrös...:S
2010. febr. 14. 18:16
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson leborotválni, bár ha jól értem azért akarod leborotválni, mert sebes a lábad, de akkor se tedd. Akkora szőr úgysincs a lábadon mint nekem, hidd el nem égő ha szőrös, úgyis ilyen lesz előbb-utóbb mindenkinek (mármint a fiúknak):D
2010. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
47%

Én soha nem kérném egy pasitól se, hogy borotválja magát.

A férfi tényleg attól férfi, hogy szőrös.

2010. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem az férfias, ha szőrös a lábad, örülj neki, hogy nem pihék vannak rajta... akkor inkább barnulj le kicsit.
2010. febr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%

szerintem se borotváld le!:| xD

én nem örülnék annak h ha a pasimnak olyan sima lába lenne mint az enyém..

és sztem b*zis is..

15/L

2010. febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

a volt pasimnak nagyonnagyon szőrös lába volt és úgy hívtam h második nadrág :D amit sose tud levenni :DD

sztem tök jó, nehogy leborotváld

2010. febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!